piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Matka zatrzymana za bicie dzieci

Matka zatrzymana za bicie dzieci

Matka zatrzymana za bicie dzieci
Data publikacji: 2016-03-20 17:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 2233 124203

26-letnia kobieta i jej 39-letni partner, mieszkańcy Drawska Pomorskiego, trafili do aresztu pod zarzutem pobicia 7-letniego syna kobiety i znęcania się nad dwójką jej pozostałych dzieci.

Mieszkanka Drawska Pomorskiego wezwała pogotowie do 7-letniego syna, który poczuł się źle po tym jak kilka dni temu został pobity przez kolegów – tak twierdziła matka. Lekarz pogotowia uznał, że stan chłopca jest bardzo poważny i zdecydował się na jego transport do Koszalina.

W Koszalinie uznano, że dziecko zostało poważnie pobite i powiadomiono policję. Wcześniej już zrobiła to matka. Policjanci jednak nabrali podejrzeń, że mogło być inaczej i może to być przemoc domowa, więc zlecili badania pozostałych dzieci kobiety. Przeprowadzający badanie lekarz stwierdził, że dzieci mają siniaki wskazujące na maltretowane. W tej sytuacji policjanci zdecydowali się na zatrzymanie matki dzieci i jej partnera. Wniosek o tymczasowy areszt dla kobiety już trafił do sądu. Rozpatrzony będzie w poniedziałek. Dwoje dzieci kobiety trafiło do placówki ideowo-wychowawczej, a przebywający w szpitalu chłopiec jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

(bar)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

Patologia
Ten scenariusz jest notoryczny: kochająca mamusia i jej partner/konkubent, a do tego wiele dzieci. Taka kobieta nie widzi krzywdy swoich dzieci, byleby portki miała w domu.
2016-03-21 07:46:51

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie