Piątek, 22 września 2023 r. 
17 szczecin
REKLAMA

Matka zatrzymana za bicie dzieci

Data publikacji: 20 marca 2016 r. 17:17
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:47
Matka zatrzymana za bicie dzieci
 

26-letnia kobieta i jej 39-letni partner, mieszkańcy Drawska Pomorskiego, trafili do aresztu pod zarzutem pobicia 7-letniego syna kobiety i znęcania się nad dwójką jej pozostałych dzieci.

Mieszkanka Drawska Pomorskiego wezwała pogotowie do 7-letniego syna, który poczuł się źle po tym jak kilka dni temu został pobity przez kolegów – tak twierdziła matka. Lekarz pogotowia uznał, że stan chłopca jest bardzo poważny i zdecydował się na jego transport do Koszalina.

W Koszalinie uznano, że dziecko zostało poważnie pobite i powiadomiono policję. Wcześniej już zrobiła to matka. Policjanci jednak nabrali podejrzeń, że mogło być inaczej i może to być przemoc domowa, więc zlecili badania pozostałych dzieci kobiety. Przeprowadzający badanie lekarz stwierdził, że dzieci mają siniaki wskazujące na maltretowane. W tej sytuacji policjanci zdecydowali się na zatrzymanie matki dzieci i jej partnera. Wniosek o tymczasowy areszt dla kobiety już trafił do sądu. Rozpatrzony będzie w poniedziałek. Dwoje dzieci kobiety trafiło do placówki ideowo-wychowawczej, a przebywający w szpitalu chłopiec jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

(bar)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Patologia
2016-03-21 07:46:51
Ten scenariusz jest notoryczny: kochająca mamusia i jej partner/konkubent, a do tego wiele dzieci. Taka kobieta nie widzi krzywdy swoich dzieci, byleby portki miała w domu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA