czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Matka zatrzymana za bicie dzieci

Matka zatrzymana za bicie dzieci

Matka zatrzymana za bicie dzieci
Data publikacji: 2016-03-20 17:17
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:21
Wywietleń: 1649 124203

26-letnia kobieta i jej 39-letni partner, mieszkańcy Drawska Pomorskiego, trafili do aresztu pod zarzutem pobicia 7-letniego syna kobiety i znęcania się nad dwójką jej pozostałych dzieci.

Mieszkanka Drawska Pomorskiego wezwała pogotowie do 7-letniego syna, który poczuł się źle po tym jak kilka dni temu został pobity przez kolegów – tak twierdziła matka. Lekarz pogotowia uznał, że stan chłopca jest bardzo poważny i zdecydował się na jego transport do Koszalina.

W Koszalinie uznano, że dziecko zostało poważnie pobite i powiadomiono policję. Wcześniej już zrobiła to matka. Policjanci jednak nabrali podejrzeń, że mogło być inaczej i może to być przemoc domowa, więc zlecili badania pozostałych dzieci kobiety. Przeprowadzający badanie lekarz stwierdził, że dzieci mają siniaki wskazujące na maltretowane. W tej sytuacji policjanci zdecydowali się na zatrzymanie matki dzieci i jej partnera. Wniosek o tymczasowy areszt dla kobiety już trafił do sądu. Rozpatrzony będzie w poniedziałek. Dwoje dzieci kobiety trafiło do placówki ideowo-wychowawczej, a przebywający w szpitalu chłopiec jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

(bar)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

Patologia
Ten scenariusz jest notoryczny: kochająca mamusia i jej partner/konkubent, a do tego wiele dzieci. Taka kobieta nie widzi krzywdy swoich dzieci, byleby portki miała w domu.
2016-03-21 07:46:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”