wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zeznawali świadkowie rzezi

Zeznawali świadkowie rzezi

Zeznawali świadkowie rzezi
Data publikacji: 2016-05-17 19:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1841 134099

Świadek: „Słyszałem nagranie, na którym oskarżony przyznał się do zabójstwa." To bardzo ważne stwierdzenie. Pytanie tylko, na ile mówiący te słowa jest wiarygodny. Sam bowiem przyznał chwilę później, że zeznając w ten sposób chciał... pomóc sobie we własnej sprawie karnej. Za te zeznania prokurator obiecał mu ponoć, że skorzysta z paragrafu dotyczącego dobrowolnego poddania się karze.

Proces przeciwko Radosławowi W., oskarżonemu o wymordowanie swojej rodziny, zbliża się ku końcowi. Przesłuchiwani są ostatni świadkowie. Wyrok może być ogłoszony jeszcze przed wakacjami.

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy rzezi (mieszkańcy domu przy ul. Uznamskiej na szczecińskim Dąbiu zostali zamordowani w wyjątkowo bestialski sposób), do której doszło w kwietniu 2011 r. Od wielokrotnych ciosów nożem zginęły wtedy trzy osoby: matka, ojczym i przyrodni brat oskarżonego. Z domu zginęło niewiele, trochę biżuterii, telefony komórkowe, komputer... Monitoring był wyłączony, pies wypuszczony na ogród.©℗

Leszek Wójcik

Więcej w środowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 18.05.2016 r.

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

Komentarze

Kara
Dokonać rzezi trzech osób i to z pełną świadomością, bo przecież uciekł z Polski, w obawie przed złapaniem? Przecież to niewyobrażalne, tylko w najokrutniejszych filmach się to zdarza. Tylko kara śmierci, nic innego.
2016-05-18 07:56:30
dareczek66
Polski wymiar sprawiedliwosci szybko karze za batoniki nie pelno sprawnych i pod zamowienie polityczne !!Ja sadze sie z PRO=== 4 rok bo odmowila mi wyplaty z OC sprawcy , bo stwierdzili po 2 tyg . ze dogadalem sie z gosciem , ktory na podwujnej ciaglej zawracal busem i walnal mnie zlewej strony wypchnol na pobocze i jeszcze uciekal!! Zostal zatrzymany na radzie Hokena , po tym okazalo sie ze jechalo nim pijane tow. ze Slaska i posadzili mlodego chlopaka za kierownica !! Byl trzezwy a im powietrze zeszlo jak zobaczyli tez 5 chlopow . Kierowca klekal na kolana plakal i prosil o nie wzywanie policji , bo wiedzial ze za ucieczke grozily mu duze klopoty !! Mlody kierowca tlumaczyl , ze starsi koledzy zmusili go do tego manewru i ucieczki ! Szkoda mi bylo mlodego kierowcy i nie wezwalem policji , podpisal mi swoja wine i obiecal mi , ze nigdy tego nie zrobi? Po tym przyszedl gosc z firmy PRO=== i ocenil szkody do zaplacenia , bylo ok 2 tyg. po tym przyszlo pismo z PRO=== , ,, ze wedlug ich specjalistow w Warszawie stwierdzili , ze jest to naciagane i chce wyludzic kase i oni mnie o to oskarza!! To ja zlozylem pozew , bo jak sie dowiedzialem , gdybym machnal reka po 2 tyg . bylbym sprawca oszustwa?? I trwa to 4lata i ile potrwa nie wiem . dopiero 1 miesiac temu byla sprawa polubowna , moze jeszcze 4?? Wiwat polski wymiar sprawiedliwosci !!!
2016-05-18 06:59:29
kireR,
Do Rerik-a... a ile tomow Akt w koncu zebrano i ile spraw, badan i dochodzen dokonano...? Ja jestes taki "cwany" to wymien chocby tylko to...!!
2016-05-18 01:27:35
Rerik
Sprawa 5 lat po morderstwie!!! Wiwat polski wymiar sprawiedliwości!!!
2016-05-17 22:57:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie