Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zdrowie i aktywność po pięćdziesiątce

Data publikacji: 29 września 2018 r. 07:49
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:21
Zdrowie i aktywność po pięćdziesiątce
 

Fundacja "Ludzkie sprawy" zaprasza na bezpłatną konferencję dotyczącą zdrowego stylu życia, organizowaną w Szczecinie. Spotkanie jest elementem projektu "Teraz my! Kobiety 50+" i ma na celu zwrócenie uwagi pań w tym wieku, na aspekt zdrowia, właściwego żywienia, aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich mieszkańców miasta, w szczególności dla kobiet 50+, aktywnych zawodowo. Odbędzie się w sobotę (29 września) w hotelu Rycerski przy ul. Potulickiej. Podczas spotkanie zaplanowano wykłady z zakresu zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia oraz form aktywności fizycznej. O godz. 16 o „Żywieniu dla zdrowia kobiety 50+” opowie dr n. med. Karina Ryterska, dietetyk. O godz. 16.30 „Jak być sprawną po pięćdziesiątce” wytłumaczy fizjoterapeuta Katarzyna Błaszczyk, o godz. 17 o tym, że „Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka” przekona psycholog Beata Mąkolska, o godz. 17.30 prelekcja z zakresu aktywności ruchowej, połączona z warsztatami oddechowymi Szkoły Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów.

Po konferencji odbędzie się rekrutacja do 15-osobowej grupy uczestniczek dalszego etapu projektu, które zostaną objęte pogłębionym programem. Ten przewiduje wizytę u dietetyka na początku i na końcu programu, indywidualnie dopasowaną dietę, cotygodniowe zajęcia gimnastyczne, wizytę u fizjoterapeuty i rozmowę z zakresu rozwoju osobistego.

(gan)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

facet po 50
2018-09-29 18:03:20
sex to podstawa. aktywnosc seksualna to przepis na zdrowie.sex to takze rodzaj sportu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA