Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Platforma o kobietach

Data publikacji: 09 lipca 2018 r. 08:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:14
Platforma o kobietach
 

Otwarte spotkania konsultacyjne parlamentarzystek Platformy Obywatelskiej w ramach ogólnopolskiej akcji (S)prawa Polek odbędą się 9 i 10 lipca 2018 r. w czterech miastach województwa zachodniopomorskiego.

- Podczas spotkań posłanki na Sejm RP przedstawią działania podejmowane na rzecz kobiet - informuje Dariusz Wojewoda z biura zarządu zachodniopomorskiej PO. - Będą rozmawiać o równości, która nie może być zapisana tylko w kodeksach. O świadomości, którą trzeba budować rzetelnie i prawdziwie. O opiece zdrowotnej i prorodzinnej pomocy instytucjonalnej państwa. O tym, czego oczekują dziś współczesne Polki, czy są odpowiednio szanowane ich prawa, nadzieje i aspiracje, czy państwo pomaga im na rynku pracy, a także o wielu innych tematach, które dotyczą codzienności Polek.

W poniedziałek (9 lipca) w Szczecinie, o godz. 18, odbędzie się spotkanie otwarte z udziałem posłanek: Moniki Wielichowskiej, Ewy Drozd, Agnieszki Hanajczyk i Kingi Gajewskiej na tarasie Muzeum Narodowego przy Wałach Chrobrego 4.

Także w poniedziałek o godz. 18 spotkanie otwarte odbędzie się w Kołobrzegu. Udział w nim wezmą posłanki: Elżbieta Radziszewska, Anna Nemś, Katarzyna Osos, Bożena Szydłowska oraz Aldona Młyńczak. Miejsce: w sala konferencyjna w Marinie Solnej przy ul. Warzelniczej 1.

W poniedziałek PO zaprasza też w Świnoujściu na godz. 18, gdzie z udziałem posłanek: Krystyny Sibińskiej, Ewy Kołodziej, Agnieszki Kołacz - Leszczyńskiej, Doroty Rutkowskiej i Joanny Frydrych, odbędzie się spotkanie otwarte w Sonata Coffe przy ul. Marynarzy 7.

Z kolei we wtorek (10 lipca) w Koszalinie czekają posłanki Bożena Henczyca, Aldona Młyńczak, Mirosława Nykiel, Elżbieta Radziszewska, Ewa Drozd, Agnieszka Hanajczyk, Dorota Rutkowska oraz Katarzyna Osos. Miejsce: City Box, Rynek Staromiejski 14, godz. 18. 
(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kłi kłi
2018-07-09 08:48:59
Uczciwie byłoby gdyby spotkania odbywały się pod hasłem: "Powrót do koryta", skoro i tak tylko o to chodzi.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA