Piątek 19 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Zderzenie aut przy krzyżówce Włoska-Warcisława

Data publikacji: 2019-04-19 16:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Zderzenie aut przy krzyżówce Włoska-Warcisława
 

Do zderzenia dwóch aut doszło w piątkowe popołudnie (19 kwietnia) w Szczecinie w rejonie skrzyżowania ul. Księcia Warcisława I z ul. Włoską. Jak powiedziała nam nadkomisarz Alicja Śledziona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, będzie ono zakwalifikowane raczej jako stłuczka, a nie wypadek drogowy. Doszło tam do krasy z udziałem mazdy i citroena w niewielkiej odległości od przejścia dla pieszych. Na miejsce wezwana została policja i ambulans Pogotowia Ratunkowego. Choć wyglądało groźnie, nikt poważnie nie ucierpiał, ale na wszelki wypadek ratownicy medyczni wezwani zostali na miejsce z uwagi na fakt, że jednym z aut kierowała kobieta w ciąży. Przypuszczalnie - to ustalą funkcjonariusze - przyczyną zderzenia była próba jednego z kierujących przejechania przez skrzyżowanie na czerwonym świetle (jest tam sygnalizacja świetlna). ©℗

(MIR)

Fot. Facebook/Suszą!Szczecin 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@stłuczka
2019-04-20 14:37:25
Wypadek jest tylko wtedy gdy poszkodowani są ludzie i to na czas dłuższy niż 7 dni... w każdym innym wypadku jest to kolizja... (dlatego opis pojazdu jako bezwypadkowy może oznaczać zgodnie z prawdą wielokrotnie bitego dzwona a nawet szkodę całkowitą - gdyby opis był bezkolizyjny to już co innego) Nie wiem wg jakiego prawa posługujesz się pojęciem "wypadek bez ofiar" ale bez wątpienia to nie jest prawo polskie.
stłuczka
2019-04-20 09:47:05
"Alicja Śledziona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, będzie ono zakwalifikowane raczej jako stłuczka, a nie wypadek drogowy. " Pani Alicjo wg. prawa jest to wypadek bez ofiar a nie stłuczka, może trochę profesjonalizmu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA