Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Blokada na Wyzwolenia po zderzeniu dwóch aut

Data publikacji: 19 kwietnia 2019 r. 11:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:37
Blokada na Wyzwolenia po zderzeniu dwóch aut
 

W piątek około godziny 10, na ulicy Wyzwolenia pomiędzy przystankami Kołłątaja i Odzieżowa (na wysokości rynku Kilińskiego) zderzyły się dwa auta osobowe i zablokowały torowisko tramwajowe. Ruch tramwajowy z i do pętli Dworzec Niebuszewo został z tego powodu zupełnie zablokowany.

- To była kolizja - informuje st. sierż. Ewelina Sierzchuła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Oznacza to, że nie było żadnych poszkodowanych.

Niezależnie jednak od skali zdarzenia, wielu szczecinian miało z tego powodu problem z korzystaniem z komunikacji miejskiej.

- Kiedy ponownie pojadą tramwaje zależy na przykład od tego, kiedy na miejsce przyjedzie laweta, jeśli by była potrzebna - tłumaczy Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. - Dopóki samochody stoją na torowisku, nie mogą ruszyć tramwaje. Uruchomiono jednak komunikację zastępczą.

Komunikacja zastępcza - autobusy z napisem "Za tramwaj" zamiast numeru linii - objęła trasy linii 2, 3 oraz 12 z pętli Dworzec Niebuszewo na plac Rodła, omijając jedynie zablokowany fragment ulicy Wyzwolenia.

(NaP)

Fot. Facebook/Suszą! Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Niebuszewo
2019-04-19 12:48:44
Procesja nie przejdzie? :)
grrr
2019-04-19 12:23:17
I co, taki trup rozwalił komuś dobre auto. Dlaczego zawsze się ktoś tam wciska z góry, a nie może poczekać?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA