piątek, 03 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami
Data publikacji: 2015-11-26 09:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1371 42342

Policjanci służby patrolowo – interwencyjnej z Goleniowa zatrzymali mężczyznę, który był w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo sprawca odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Oficer dyżurny goleniowskiej policji otrzymał zgłoszenie od kobiety, która zaniepokojona była faktem, iż drzwi od jej mieszkania zamknięte są od wewnątrz, a w środku znajduje się jej konkubent, z którym nie może nawiązać żadnego kontaktu. Na miejsce oprócz patrolu policji, skierowano załogę straży pożarnej i pogotowia. Obecność służb ratunkowych oraz próba wyważenia drzwi spowodowała, że mężczyzna sam je otworzył.

Po wejściu do mieszkania, policjanci zauważyli na stole biały proszek. 43-latek oświadczył, że jest to kokaina. W związku z powyższym, funkcjonariusze dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, w wyniku którego znaleźli 217 gramów suszu roślinnego, 249 gramów białego proszku nieznanego pochodzenia oraz 193 gramy kokainy, co wykazało wstępne badanie testerem narkotykowym. Zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających, za posiadanie 
znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia. Kryminalni będą ustalać również, czy 43-latek nie sprzedawał narkotyków innym osobom.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(isz)

Komentarze

Dolar
10 lat za koks i trochę zioła a za morderstwo,gwałty po 3 lata dostają chry kraj!!!
2015-11-26 11:02:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie