Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji: 26 listopada 2015 r. 09:14
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:35
Zatrzymany z narkotykami
 

Policjanci służby patrolowo – interwencyjnej z Goleniowa zatrzymali mężczyznę, który był w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo sprawca odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Oficer dyżurny goleniowskiej policji otrzymał zgłoszenie od kobiety, która zaniepokojona była faktem, iż drzwi od jej mieszkania zamknięte są od wewnątrz, a w środku znajduje się jej konkubent, z którym nie może nawiązać żadnego kontaktu. Na miejsce oprócz patrolu policji, skierowano załogę straży pożarnej i pogotowia. Obecność służb ratunkowych oraz próba wyważenia drzwi spowodowała, że mężczyzna sam je otworzył.

Po wejściu do mieszkania, policjanci zauważyli na stole biały proszek. 43-latek oświadczył, że jest to kokaina. W związku z powyższym, funkcjonariusze dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, w wyniku którego znaleźli 217 gramów suszu roślinnego, 249 gramów białego proszku nieznanego pochodzenia oraz 193 gramy kokainy, co wykazało wstępne badanie testerem narkotykowym. Zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających, za posiadanie 
znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia. Kryminalni będą ustalać również, czy 43-latek nie sprzedawał narkotyków innym osobom.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dolar
2015-11-26 11:02:08
10 lat za koks i trochę zioła a za morderstwo,gwałty po 3 lata dostają chry kraj!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA