Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Zatrzymana za zabójstwo

Data publikacji: 2017-07-13 12:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:44
Zatrzymana za zabójstwo
 

56-letnia mieszkanka Złocieńca usłyszała jeden z najpoważniejszych zarzutów. Za popełniony czyn grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

W ubiegły weekend policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze złocienieckich mieszkań znajdują się zwłoki 41-letniego mężczyzny. Obrażenia ciała wskazywały że zgon nie nastąpił z przyczyn naturalnych. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zidentyfikowali zmarłego i zatrzymali 56-letnią właścicielkę mieszkania.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Drawsku Pomorskim rozpoczęli zbieranie i zabezpieczanie dowodów oraz przystąpili do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Szybko ustalono, że krótko przed zdarzeniem w mieszkaniu trwała impreza alkoholowa. Do zabójstwa doszło zaraz po jej zakończeniu, gdy większość uczestników opuściła lokal.

Zabezpieczone ślady i ustalenia funkcjonariuszy wskazały na sprawstwo zatrzymanej kobiety. Prokuratura Rejonowa w Drawsku Pomorskim przedstawiła jej zarzut zabójstwa. Zatrzymana nie przyznała się do zarzucanego czynu i złożyła wyjaśnienia.

W poniedziałek (10 lipca) Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym aresztował podejrzaną. Za zabójstwo grozi jej kara nawet do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocia. 

(n)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

M.Dem.
2017-07-13 19:49:01
Do "patologia". Moze bylo odwrotnie: moze myslal ze z niemloda to moze tak jak lubi i bez ograniczen. No i kobieta chwycila za noz a nie za to co by chcial. Wulgarnie Pan zaopiniowal sprawe.
patologia
2017-07-13 12:26:10
Młodzieniec opierał się wątpliwym wdziękom przyszłej zabójczyni, więc musiała mu wymierzyć karę za brak zainteresowania?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ