niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)

Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)

Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)
Data publikacji: 2015-10-10 15:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1741 27392

Marsz Różowej Wstążki przeszedł w sobotę ulicami Szczecina. Dominowały różowe stroje i dodatki. Uczestnicy w ten sposób wyrazili swoją solidarność z kobietami, które walczyły lub wciąż walczą z nowotworem. Około południa maszerujący dotarli, przy akompaniamencie żeńskiej orkiestry dętej, na dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich. A tam były nagrody dla niemal wszystkich obecnych, wyjątkowe upominki dla tych, którzy przygotowali najciekawsze stroje, i wielki tort. W niebo pofrunęły setki różowych balonów. Przez kilka godzin w tym miejscu promowane były badania profilaktyczne i zdrowe zachowania. Można było skorzystać z mammografii w zaparkowanym na miejscu mammobusie.

Kolejna taka impreza już za rok. Jej organizatorem jest Zachodniopomorskie Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej w Szczecinie.

(sag)

Fot. Robert STACHNIK

Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film) Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)

Komentarze

strzał
Zrób to sam... Zakasaj rękawy i do dzieła. Zawsze potrzebny jest przewodnik stada, a dalej już samo się kręci.
2015-10-11 07:15:50
nicto
To jest marsza towarzystwa wzajemnej adoracji. Bo ja bym sie bardzo chętnie wybrała, żeby skorzystać z promocyjnych badań. Ale nigdzie nie spotkałam informacji wcześnie po mająycym sie odbyć marszu. Czyli swoi sie dobrze wzajemnie poinformowali. To było z pewnością sponsorowane przez politykow partii rządzącej. I daltego rozdawano prezenty., żeby pozyskac przy urnie wyborczej zawualowanego sponsora- kandydata do Sejmu. Z pewnością lekarza.
2015-10-10 21:07:17
Panowie do dziela...,
A Kto i kiedy zorganizuje Marsz Niebieskiej Wstazki tj. dla chorob nowotworowych czyli chorob raka u mezczyzn ??
2015-10-10 19:26:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie