Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)

Data publikacji: 10 października 2015 r. 15:20
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
Zaróżowiło się w Szczecinie (Galeria, film)
Fot. Robert STACHNIK  

Marsz Różowej Wstążki przeszedł w sobotę ulicami Szczecina. Dominowały różowe stroje i dodatki. Uczestnicy w ten sposób wyrazili swoją solidarność z kobietami, które walczyły lub wciąż walczą z nowotworem. Około południa maszerujący dotarli, przy akompaniamencie żeńskiej orkiestry dętej, na dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich. A tam były nagrody dla niemal wszystkich obecnych, wyjątkowe upominki dla tych, którzy przygotowali najciekawsze stroje, i wielki tort. W niebo pofrunęły setki różowych balonów. Przez kilka godzin w tym miejscu promowane były badania profilaktyczne i zdrowe zachowania. Można było skorzystać z mammografii w zaparkowanym na miejscu mammobusie.

Kolejna taka impreza już za rok. Jej organizatorem jest Zachodniopomorskie Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej w Szczecinie.

(sag)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

strzał
2015-10-11 07:15:50
Zrób to sam... Zakasaj rękawy i do dzieła. Zawsze potrzebny jest przewodnik stada, a dalej już samo się kręci.
nicto
2015-10-10 21:07:17
To jest marsza towarzystwa wzajemnej adoracji. Bo ja bym sie bardzo chętnie wybrała, żeby skorzystać z promocyjnych badań. Ale nigdzie nie spotkałam informacji wcześnie po mająycym sie odbyć marszu. Czyli swoi sie dobrze wzajemnie poinformowali. To było z pewnością sponsorowane przez politykow partii rządzącej. I daltego rozdawano prezenty., żeby pozyskac przy urnie wyborczej zawualowanego sponsora- kandydata do Sejmu. Z pewnością lekarza.
Panowie do dziela...,
2015-10-10 19:26:56
A Kto i kiedy zorganizuje Marsz Niebieskiej Wstazki tj. dla chorob nowotworowych czyli chorob raka u mezczyzn ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA