Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Zagrają dla Julki

Data publikacji: 03 listopada 2015 r. 11:35
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:32
Zagrają dla Julki
 

Julia ma osiem lat, cierpi na bardzo ciężką chorobę. Koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości jej rodziny. W najbliższy czwartek odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przekazany zostanie na rehabilitację dziewczynki.

Julka Fijałkowska to dziewczynka, u której zdiagnozowano w lutym złośliwego raka mózgu z przerzutami do rdzenia kręgowego. Jest po operacji, ale wciąż przechodzi terapię, która może potrwać nawet cztery lata. 5 listopada Klubie Muzycznym Browar Polski (ul. Dworcowa 20, Szczecin) o godz. 18 odbędzie się koncert charytatywny dla Julii. Program wydarzenia jest bogaty. Na scenie pojawią się zarówno komicy, jak i muzycy. Rozbawiać widzów będą stand-uperzy: Patryk Czebańczuk - dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu, Tomek Kołecki - nazywany najmłodszym komikiem w Polsce, a także Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski. Przewidziano też koncerty dwóch zespołów. Zagrają Zgredy w składzie: Darek Zeto, Grzegorz Styp-Rykowski, Norbert Różański, Bartłomiej Szczodrowski. Gwiazdą wieczoru będzie szczecińska formacja Chorzy. Grupa ma na koncie dwie płyty: debiut sprzed 3 lat „Skończyliśmy się na Kill' Em All", a w tym roku ukazała się płyta „Nieznośna lekkość hitów".   Bilety kosztują 30 zł, a cały zysk z imprezy zostanie przekazany na pomoc Julii.

Wydarzeniu towarzyszy również akcja na platformie crowdfundingowej www.wspieram.to/pomocusmiechu. Także dzięki tej zbiórce można wspomóc rehabilitację dziewczynki.

(szymw)

Fot. materiały organizatora

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA