wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zagrają dla Julki

Zagrają dla Julki

Zagrają dla Julki
Data publikacji: 2015-11-03 11:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 1411 35142

Julia ma osiem lat, cierpi na bardzo ciężką chorobę. Koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości jej rodziny. W najbliższy czwartek odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przekazany zostanie na rehabilitację dziewczynki.

Julka Fijałkowska to dziewczynka, u której zdiagnozowano w lutym złośliwego raka mózgu z przerzutami do rdzenia kręgowego. Jest po operacji, ale wciąż przechodzi terapię, która może potrwać nawet cztery lata. 5 listopada Klubie Muzycznym Browar Polski (ul. Dworcowa 20, Szczecin) o godz. 18 odbędzie się koncert charytatywny dla Julii. Program wydarzenia jest bogaty. Na scenie pojawią się zarówno komicy, jak i muzycy. Rozbawiać widzów będą stand-uperzy: Patryk Czebańczuk - dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu, Tomek Kołecki - nazywany najmłodszym komikiem w Polsce, a także Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski. Przewidziano też koncerty dwóch zespołów. Zagrają Zgredy w składzie: Darek Zeto, Grzegorz Styp-Rykowski, Norbert Różański, Bartłomiej Szczodrowski. Gwiazdą wieczoru będzie szczecińska formacja Chorzy. Grupa ma na koncie dwie płyty: debiut sprzed 3 lat „Skończyliśmy się na Kill' Em All", a w tym roku ukazała się płyta „Nieznośna lekkość hitów".   Bilety kosztują 30 zł, a cały zysk z imprezy zostanie przekazany na pomoc Julii.

Wydarzeniu towarzyszy również akcja na platformie crowdfundingowej www.wspieram.to/pomocusmiechu. Także dzięki tej zbiórce można wspomóc rehabilitację dziewczynki.

(szymw)

Fot. materiały organizatora

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie