Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Artyści pomogą Julii

Data publikacji: 30 października 2015 r. 07:06
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:32
Artyści pomogą Julii
 

Julia ma osiem lat, cierpi na bardzo ciężką chorobę. Koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości jej rodziny. W najbliższy czwartek odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przekazany zostanie na rehabilitację dziewczynki.

Julka Fijałkowska to dziewczynka, u której zdiagnozowano w lutym złośliwego raka mózgu z przerzutami do rdzenia kręgowego. Jest po operacji, ale wciąż przechodzi terapię, która może potrwać nawet cztery lata. 5 listopada Klubie Muzycznym Browar Polski (ul. Dworcowa 20, Szczecin) o godz. 18 odbędzie się koncert charytatywny dla Julii. Program wydarzenia jest bogaty. Na scenie pojawią się zarówno komicy, jak i muzycy. Rozbawiać widzów będą stand-uperzy: Patryk Czebańczuk, Tomek Kołecki, Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski. Przewidziano też koncerty dwóch zespołów. Zagrają Zgredy i Chorzy. Bilety kosztują 30 zł, a cały zysk z imprezy zostanie przekazany Julii.

Wydarzeniu towarzyszy również akcja na platformie crowdfundingowej www.wspieram.to/pomocusmiechu. Także dzięki tej zbiórce można wspomóc rehabilitację dziewczynki.

(szymw)

Zrzut ekranu: https://wspieram.to/pomocusmiechu

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA