Poniedziałek, 27 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zabójstwo w Dąbiu - proces rusza ponownie

Data publikacji: 15 października 2015 r. 08:31
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:30
Zabójstwo w Dąbiu - proces rusza ponownie
Fot. D.GORAJSKI  

Po raz drugi zaczyna się proces szczecinianina Radosława W., oskarżonego o trzy zabójstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem. Po raz pierwszy mężczyznę postawiono przed sądem miesiąc temu, wtedy też stawili się Krzysztof P. i Wojciech B., którzy mieli Radosławowi W. pomagać w zacieraniu śladów. Jednak podczas składania zeznań przez Krzysztofa P. okazało się, że obu panom należy zmienić kwalifikację czynu - na pomocnictwo z zabójstwie. To zaś oznaczało, że obaj potrzebują adwokatów.

Przypomnijmy, że do bestialskiej zbrodni doszło w kwietniu 2011 r. w domu przy ul. Uznamskiej w Szczecinie Dąbiu. Z rąk oprawcy zginęła wówczas rodzina: matka Radosława W., jej małżonek oraz jego niepełnosprawny syn. Nim Radosław W. trafił w ręce polskiego wymiaru sprawiedliwości, odsiadywał wyrok w Hiszpanii za przestępstwa narkotykowe. Na Półwysep Iberyjski uciekł po tym co wydarzyło się w Dąbiu... Do tej pory nie składał żadnych wyjaśnień, zapowiedział natomiast, że w końcu ro zrobi.

(kol)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Nie rozumiem
2015-10-15 15:42:37
Nie mogę zrozumieć dlaczego twarze i dane osobowe takich zwyrodnialców nie są ujawniane...
Wlasną matkę
2015-10-15 06:51:27
Tu nie ma o czym mówić, normalny człowiek nie zabija własnej matki, to nie jest człowiek tylko bestia a bestie winny byc skutecznie odseparowane od społeczeństwa. Dla takich tylko kara smierci !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA