niedziela, 23 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu

(Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu [GALERIA]

(Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu
Data publikacji: 2019-05-19 17:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 1613 392077

Za nami jedna z najbardziej cenionych i oczekiwanych imprez roku - wiosenna edycja „Pamiętajcie o ogrodach". Tym razem to był nie tylko kiermasz ogrodniczy, ale również „Wałówka z przysmakami". Stały się magnesem, który na szczecińskie Wały Chrobrego skutecznie przyciągnął tysiące szczecinian i turystów.

Jaki był kiermasz - na bieżąco relacjonowaliśmy naszym Czytelnikom. Jego
dodatkową atrakcją był konkurs na najlepsze stoisko. Głosowano wyłącznie na „kurierowych" kuponach. Do ostatniej chwili rywalizacja o uznanie publiczności była ogromna.

Tym bardziej miło nam poinformować, że zwycięski puchar „Kuriera" - główna nagroda kiermaszu - przypadła Gospodarstwu Ogrodniczemu Ryszarda Bojka (Szczecin Dąbie), producentowi efektownych roślin rabatowych.

Niemal o włos pokonał „Starożuławski Czosnek" Waldemara Fiduta ze Starocina, którego np. perlany czosnek w bursztynowej zalewie i olej lniano-czosnkowy już niejednokrotnie triumfowały także na znaczących targach rolnych w naszym regionie. Natomiast trzecia lokata w plebiscycie publiczności przypadła Szkółce Roślin Marty Rzemienieckiej z Krzeszyc, która na Wałach Chrobrego prezentowała m.in. zachwycające kolorami kolekcje azalii i różaneczników.

Za nami wiosenna edycja i miesiące oczekiwania na jesienne wydanie „Pamiętajcie o ogrodach” - wydarzenia organizowanego przez FM Szczecin, pod patronatem naszego „Kuriera Szczecińskiego", a mecenatem prezydenta miasta.

(an)

Fot. Marta Teszner

(Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu (Za)pamiętajcie o ogrodach. Już jesienią powtórka kiermaszu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie