niedziela, 20 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Za dwa tygodnie premier w Szczecinie

Za dwa tygodnie premier w Szczecinie

Za dwa tygodnie premier w Szczecinie
Data publikacji: 2015-09-28 11:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:24
Wywietleń: 1491 24364

13 października wyjazdowe posiedzenie rządu będzie w Szczecinie (pierwszy raz w historii) - zapowiedział w poniedziałek Sławomir Nitras (PO). Doradca premier Ewy Kopacz dodał, że plan wizyty będzie bogaty, ale żadnych szczegółów jeszcze nie podał. Stwierdził jedynie, że dla Szczecina i regionu będzie to ważne wydarzenie.

- Spodziewam się paru ważnych decyzji - powiedział poseł Arkadiusz Litwiński.

A na pytanie, w jakich dziedzinach, stwierdził: - Interesują mnie sprawy gospodarki morskiej i infrastruktury.

Nie zapadła jeszcze decyzja, jakie miasta poza stolicą regionu odwiedzi premier.

Przeddzień wyjazdowego posiedzenia rządu (lub następnego dnia) po Pomorzu Zachodnim będą podróżować ministrowie. Sławomir Nitras zapowiedział, że jeśli jakaś organizacja lub inny podmiot chciałby spotkać się z danym ministrem, to może taką informację przekazać parlamentarzystom PO lub bezpośrednio doradcy Ewy Kopacz. ©℗

(masz)

Na zdjęciu: Sławomir Nitras, doradca premier Ewy Kopacz.

Komentarze

kjh
znamienne nazwisko: KOPACZ, czyli - GRABARZ PO nie wiem po jaką cholerę przyjeżdżają - nażreć się chcą w np. Kolumbusie, bo u Sowy za dużo podsłuchów??? a PO tem co? ZAGRAJĄ W GAŁĘ! :))
2015-09-28 19:45:39
Pani premier w Szczecinie
Ostatnie pożegnanie!
2015-09-28 13:55:49
Andrzej
Na pewno ogłosi, że znalazła Katarskiego inwestora dla stoczni.
2015-09-28 11:44:43
Meble
Ciekawe, jaki wpływ na datę wyjazdowego posiedzenia rządu mają zbliżające się wybory parlamentarne... No i najważniejsze, jakie meble przyjadą do naszego miasta.
2015-09-28 10:13:00
@
"pierwszy raz w historii" Och !!..... jaki jestem szczęśliwy że pani Kłapacz wraz z kolesiami zaszczyci Szczecin swą obecnością. Już słyszę te hymny pochwalne o naszym regionie, jaki to on jest piękny i jakie ma możliwości i to co sie będzie tutaj działo jak na nią zagłosujemy i jak wielkie będzie wsparcie rządu ( w przyszłej kadencji - tej za 16 lat) Zapraszam Panią do odwiedzenia Skolwina , Stołczynai okolicznych terenów. Porozmawiania z ludźmi, napewno usłyszy pani ciepłe słowa pod swoim adresem i adresem swoich kolegów typu "nitras" Statek tonie....czas na ewakułacje.
2015-09-28 10:04:34
Robert
Dobrze, żeby ważnym tematem była kultura. Może już czas, żeby jakaś instytucja w Szczecinie, np. filharmonia, uzyskała status narodowy i finansowanie z innych źródeł niż tylko miejskie?
2015-09-28 09:12:09