sobota, 15 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Premier Szydło przyjedzie w poniedziałek do Szczecina

Premier Szydło przyjedzie w poniedziałek do Szczecina

Premier Szydło przyjedzie w poniedziałek do Szczecina
Data publikacji: 2016-04-01 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:03
Wywietleń: 465 126630

Premier Beata Szydło odwiedzi w poniedziałek Szczecin. Szefowej rządu będzie towarzyszyć Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

Wizyta, jak się dowiedzieliśmy, będzie związana z zapowiadaną przez rząd PiS reindustrializacją kraju, w tym z prowadzonymi przez gabinet Beaty Szydło pracami nad ustawą stoczniową. Najprawdopodobniej będzie też mowa o szlaku rzecznym i sprawach portowych.

Wizyta ma mieć charakter roboczy. Premier spotka się także z dziennikarzami. ©℗

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

do hejterów
Mieliście osiem lat, zostawiliście "państwo teoretyczne", więc teraz wasze jęki mogą tylko śmieszyć. Polska się odradza, a wy jesteście w mniejszości. Wasz czas się skończył.
2016-04-03 12:26:32
pic
bezsilność hejterów z PO i KOD nie zna granic
2016-04-03 01:20:28
Dekiel,
Ojjj... POnizsze Komuszki ale Was POnosi...haa...haa...haa !!!
2016-04-03 01:05:48
gosc
apropo pincet minus cytat mam koleżankę w Centrum Pomocy Rodzinie. Rozmawiałem z nią dziś i jest zaszokowana ignorancją tych, którzy wczoraj przyszli do urzędu w związku z 500+. A zazwyczaj ma do czynienia z nizinami społecznymi przecież. Ponad połowa osób myślała, że już teraz będą wydawane pieniądze. Jedni reagowali kur**mi, inni żalili się, że wzięli pożyczki w chwilówce a konto 500 i co teraz mają robić. Przychodzili ludzie z jednym dzieckiem na koncie i też kur***li, że 500 PLN nie dostaną. W połowie dnia kobity z biura wywiesiły nawet kartkę, że tu jest biuro przyjmowania podań, a nie pomocy prawnej. I poprosiły o pomoc dziadków z ochrony. W którymś momencie do pokoju wszedł chłopak, na oko dwudziestokilkuletni, który przedstawił się jako przewodniczący komitetu kolejkowego() z zapytaniem ilu jeszcze dadzą radę przyjąć ludzi. Średni wiek tych, co się tam stawili 1 kwietnia - dwadzieścia kilka lat. W jaki sposób mogli więc zapamiętać tradycje ze stanu wojennego i PRLu? Jest tylko jedno wytłumaczenie. Do archetypu prawdziwego Polaka-Patrioty dopisać powinniśmy umiejętność samorzutnego organizowania komitetów kolejkowych. I na koniec taka smutna refleksja tej mojej koleżanki: niestety część społeczeństwa z własnej woli robi z siebie debili i do nich nie dotrzesz żadną kampanią. Nawet z użyciem najprostszych piktogramów.
2016-04-02 19:49:21
Zbyszek
powitać klasykiem - "spieprzaj dziadu"
2016-04-02 18:50:44
berg
Najlepsza premier Polski. Super babka. Kodziarstwo dostaje wścieklicy.
2016-04-02 16:53:32
hhqeh
Gorszy sort, nie podawaj się za mieszkańca, szkodniku!
2016-04-02 16:02:01
Dryja
Dziwne miasto, kolejki stoją za 500+ od świtu a hejt z okazji przybycia premier Szydło taki, jakby jej rząd zdzierał dodatkowy comiesięczny podatek 500-.
2016-04-02 14:54:06
Olek
Ta co wyszła z worka najpierw (napewno)pójdzie złożyć hołd "naszemu"Abepe.
2016-04-02 12:03:51
@szczecinianka
Na szczęście, nie twoje. Miała by po czym zwymiotować.
2016-04-02 11:41:32
@
Przynajmniej o naszym mieście nie zaPOmniała. Przez ostatnie 8 lat jakos tak kaczora donalda u nas nie widziałem, nawet w postaci gumy do żucia , jedynie Warschau und Danzing na trasie istniały. Może to jakiś sentymet a może tradycja rodzinna. Stettin ,przez gardło nie bardzo przechodził. Zbyt trudne słowo ?
2016-04-02 11:39:49
Gustlik
Szydełkowata przyjedzie pokazać nową broszkę 500+.
2016-04-02 11:13:24
Nie swój
Przyjedzie popchnąć kolejkę po 500+
2016-04-02 10:43:21
szczecinianin
Bo my tak mamy, że zawsze jest źle; komuś trzeba dać szanse dobrze że im się chce coś zrobić.
2016-04-02 10:20:57
Jarun
Niech przyjeżdżają jak najczęściej do Szczecina. Zawsze jakieś obietnice a potem można przypominać, że obiecała to czy tamto.
2016-04-02 10:13:52
Rajcy wskażą jej miejsce pod...
pomnik "ojca kaczego narodu", który należy się miastu jak psu micha!
2016-04-02 10:06:45
kibic
kod-owcy działają ;) przestańcie robic obciach naszemu miastu!!!
2016-04-02 09:57:08
priorypep
Tu nie o Stocznie chodzi tu chodzi o demontaż pomnika
2016-04-02 09:49:16
gorszy sort
Ale pytam po co nam reżimowy premier w Szczecinie-? Mieszkańcy na kłamczuchę nie czekają i jej nie zapraszali tu.
2016-04-02 09:14:00
ANA
Po co przyjeżdża i tak się nie znana na gospodarce morskiej i stoczni. To nie czasy komuny ze się objeżdża kraj i udaje zainteresowanie.
2016-04-02 08:19:00
Stoczniowiec,
Otworzyc i odnowic STOCZNIE SZCZECINSKA, co zapewni wiele nowych miejsc pracy i spowrotem rozslawi tak Polske jak i Miasto Szczecin na Morzach, Oceanach i w Portach calego Swiata !!
2016-04-02 01:25:06
szczecinianka
Błogosławione piersi, które ssała :)
2016-04-01 23:19:27
Gość
Się stęskniliśmy