Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Z uśmiechem na przystanku

Data publikacji: 15 marca 2019 r. 07:36
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:35
Z uśmiechem na przystanku
 

Na części szczecińskich przystanków, które należą do ZDiTM, rozwieszone zostały plakaty promujące inicjatywę warszawskich licealistów w ramach programu "Zwolnieni z teorii", a konkretnie projekt pod hasłem „Dzielmy się uśmiechem".

- To - według pomysłodawców - ogólnopolska akcja "rozpowszechniania uśmiechu na prawo i lewo" - tłumaczy ideę kampanii Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa ZDiTM. - Mamy nadzieję, że grafiki, które pojawiły się w Szczecinie wpłyną pozytywnie na nastrój oglądających je pasażerów. Niejednokrotnie wspieraliśmy i wspieramy inicjatywy młodzieży. Dzięki temu niedawno można było na przystanku przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Tym razem mieszkańcy naszego miasta i turyści mogą dzielić się uśmiechem i zastanowić co poprawia im nastrój.

Jak dodaje rzeczniczka szczecińskiego ZDiTM, olimpiada "Zwolnieni z teorii" to platforma dla licealistów i studentów, która angażuje ich w działalność na rzecz otoczenia i pomaga w zrealizowaniu projektów społecznych. Ma nauczyć to młodych ludzi pracy w zespole, tworzenia harmonogramu i budżetu oraz nawiązywania współpracy i kontaktów z różnymi instytucjami. Każdy podmiot, który pomyślnie zakończy projekt otrzyma międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami stworzony z PMI R.E.P (PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tys. kierowników projektów z całego świata).

Więcej o akcji, jej przesłaniu i celach, jak też o organizatorach samej kampanii i podmiotach ją wspierających można dowiedzieć się na profilu www.facebook.com/Dzielmy-Się-Uśmiechem.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Stefan
2019-03-15 08:01:18
Kto pozwala na takie zaśmiecanie przystanków i oklejanie szyb?? Przecież po każdym plakacie zostaje klej i syf.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA