wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym

Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym [GALERIA]

Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym
Data publikacji: 2019-03-24 17:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 7615 382393

Trzecia niedziela marca była ostatnim dniem handlu na giełdzie w Szczecinie Płoni. W tę niedzielę (24 marca) część kupców z Płoni zaczęła handlować w Przecławiu. 

Początek tego handlu w nowym miejscu nie był jednak zachwycający, bo klientów było niewielu. Sprzedawcy się jednak nie poddają. Liczą jeszcze "na rozruch".

O likwidacji giełdy w Płoni i planach kupców na przeniesienie się do Przecławia już pisaliśmy. Czas pokaże czy handel w nowym miejscu się przyjmie.

(a)

Fot. Adrian Bednarski

Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym Z Płoni do Przecławia. Kupcy wystartowali na nowym

Komentarze

@Zofia
To się wyprowadź i brud i smród zostanie na tym samym poziomie, ba będzie nawet mniejszy
2019-03-25 09:51:16
Marta
Cudownie :) Czy ktoś wie może czy spożywka i rolnicy z własnymi wyrobami również się przenieśli?
2019-03-25 08:53:50
@Zofia
Dlaczego z góry zakładasz, ze będzie tam bród i smród? Przecież to tylko handel.
2019-03-25 08:46:12
@janek
Bo właściciel placu żałuje szmalu na reklamę. On tylko kasuje
2019-03-25 06:13:53
Do-Cent
Rozkręci się. Nietrudno tam trafić i rzeczywiście o wiele czyściej. W Płoni zawsze był kurz w słoneczne dni a po deszczu błoto. Powodzenia
2019-03-24 22:38:10
Brawo Wy!
Dobra decyzja z tym przeniesieniem na Przecław!
2019-03-24 22:10:27
Zofia
W zakorkowanym Przwclawiu przybędzie nowych korków i do na przeniesie się bród i smród . Zdecydowanie nie podoba mi się 😡
2019-03-24 21:37:43
Janek
Czemu tak mało reklamy było ???
2019-03-24 21:34:45
Marco
Ciekawe jak długo wytrzymają w nowym miejscu ja im daje max 3 miesiące i plajta
2019-03-24 20:04:14
Renata
Fajne miejsce: wybetonowany plac , zero kałuż, błota obaw o uszkodzenie auta. Wielu sprzedawców z napeawdę ciekawymi produktami.
2019-03-24 19:53:51
wreszcie
normalne miejsce a nie brod, smrod, kal, szczochy itp.
2019-03-24 18:44:39