wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wyślij bohaterów na ferie!

Wyślij bohaterów na ferie!

Wyślij bohaterów na ferie!
Data publikacji: 2018-02-09 20:17
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:47
Wywietleń: 3201 313137

Trwa zbiórka pieniędzy na ferie dla 60 kombatantów, uczestników walk o wolną Polskę, m.in. żołnierzy Armii Krajowej, powstańców warszawskich i opozycjonistów z okresu stanu wojennego. Dzięki projektowi „Ferie dla Bohatera” będą mieli szansę odpocząć tydzień w jednym z mieleńskich ośrodków wypoczynkowych.

W zeszłym roku dzięki akcji „Wakacje dla Bohatera” 38 kombatantów wypoczywało w Międzyzdrojach. Z kolei na święta zbierane były dary i datki, dzięki którym do bohaterów trafiły paczki. Teraz mają oni szansę pojechać na ferie i skorzystać na nich z zabiegów rehabilitacyjnych i konsultacji lekarskich. Zaplanowano także atrakcje, np. wycieczki do muzeów. 

„Ferie dla Bohatera” będą trwały od 7 do 14 marca 2018 roku. Żeby się udały, potrzeba jednak finansowego wsparcia. Można wziąć udział w licytacjach przedmiotów: wojskowych kalendarzy, żywności z wojskowych „esek”, książek i plakatów. Można również przekazać przedmioty na licytację albo wpłacić pieniądze na konto 44 1140 2004 0000 3202 7690 1396 z dopiskiem „Ferie dla Bohatera”. Wszystkie fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie pobytu kombatantów w Mielnie.

(p)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”