środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi

Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi

Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi
Data publikacji: 2018-04-20 10:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-20 19:14
Wywietleń: 1012 323729

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat stojący przy nowogardzkim sklepie Intermarche, w pobliżu dworca kolejowego. Skradziono część pieniędzy znajdujących się w urządzeniu.

Wybuch miał miejsce około 3 nad ranem. Był silny, części urządzenia zostały rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów. Bankomat został całkowicie zniszczony, rabusiom udało się wyjąć z niego tylko część zdeponowanej gotówki. Akcja przeprowadzona została profesjonalnie, pieniądze nie spłonęły. Nikt nie ucierpiał, nie ma też strat materialnych w otoczeniu, nie popękały nawet szyby w sklepie. Sprawcom udało się zbiec z łupem, poszukiwania trwają.

Niewykluczone, że obrabowanie bankomatu w Nowogardzie jest dziełem tych samych sprawców, którzy niedawno w podobny sposób potraktowali bankomat w Golczewie.

(cm)

Fot. DN

Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi

Komentarze

d.efekt
czyżby nowa polska profesja: "wysadzacz bankomatów" .
2018-04-20 17:55:51
o
co za galanteria. wzięli tylko tyle ile musieli i było im potrzebne rano na zakupy. są jeszcze niepazerni.
2018-04-20 12:44:18
Obs.ryver
Cóż tu komentować.... Cała policja pilnuje pochodów nazikaczystów i tp... a Naród ma sam się bronić przed oszustami, złodziejami i bandytami. Gdy ochroniarz postrzelił złodzieja - został skazany na więzienie i wielkie odszkodowanie..."dobra zmiana"!!!
2018-04-20 11:08:16
Po 1-sze, 2 i 3...
Bankomaty powinny byc wbudowane we wzmocnione sciany budynku, a nie stac "tak sobie luzem"... gdyz inaczej najblizszy "Rolnik" moze po-djechac w nocy Traktorem czy duzym Kombajnem i zaciagnac go sobie do najblizszej "Stodoly" ! I nie powinny zawierac, za duzo waluty ! Gdzie o okamerowaniu miejsc Automatow... juz nie wspomne !!
2018-04-20 11:06:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”