sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wypalali kable. Dostali mandaty

Wypalali kable. Dostali mandaty

Wypalali kable. Dostali mandaty
Data publikacji: 2019-05-20 20:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 3130 392303

Patrol straży miejskiej z Oddziału Prawobrzeże zauważył w poniedziałek (20 maja) czarny dym unoszący się nad ul. Zapomnianą w Szczecinie Dąbiu. Okazało się, że są tam wypalane w ognisku przewody elektryczne. Czterech trucicieli ukarano mandatami. 

Strażnicy dym dostrzegli o godz. 8.20. Po zlokalizowaniu miejsca, z którego się wydobywa, natrafili tam na cztery osoby wypalające w ognisku duże ilości przewodów elektrycznych w plastikowych osłonach. Na widok patrolu próbowały się oddalić. 

- Strażnicy udaremnili im ucieczkę z miejsca zdarzenia i nakazali w trybie natychmiastowym ugaszenie ogniska oraz kabli - informuje st.insp. Joanna Wojtach, rzecznik SM Szczecin. - Cztery osoby zostały ukarane wysokimi mandatami za termiczne przekształcanie odpadów.

(g)

Fot. SM

Wypalali kable. Dostali mandaty

Komentarze

Kable zakupili w Castoramie ?
.
2019-05-21 10:40:43
Czy ustalono skąd kable!?
.
2019-05-21 09:39:31
Luk
W nocy dokończą paliç te kable bo dymu nie widać
2019-05-21 08:37:14
Piotr
Co z kablami po natychmiastowym ugaszeniu ogniska. W tym wszystkim nałożone mandaty nie są ważne dla mistrzów recyklingu, a tylko te kable. Co z nimi? Czyżby pozostawiono je na miejscu bez wyjaśnienia skąd pochodzą.
2019-05-21 07:58:01
oj tragedia.
a nie spytali gdzie ukradli te kable , właśnie dzisiaj pracownik zgłosił mi że skradziono mu 6 m kabla , masa od spawarki.
2019-05-21 07:36:51
j-23
Co to za różnica jakiej wysokosci mandat bedzie,przecież i tak nie zapłacą. A komornik tez nie sciagnie bo niby z czego.I po co trzepać pianę jak i tak kary nie poniosą.Lepiej zostawić , bo jak zamkną to będziemy musieli jeszcze utrzymywać hołotę.
2019-05-20 21:51:17
w trybie?
"nakazali w trybie natychmiastowym ugaszenie ogniska" czy "nakazali ugaszenie ogniska w trybie natychmiastowym"? I czy oni palili ognisko, czy przekształcali termicznie odpady?
2019-05-20 21:06:34
Dąbska łajza
No , ale jak to przecie 'SUWEREN" dorabia do 500+ i co w tym złego...MOPR nie chce dać kasy , każe iść do roboty, a do pracy to tera tylko debile chodzo...