Do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło we wtorek wieczorem na drodze ekspresowej S6 w pobliżu miejscowości Żółwia Błoć (gmina Goleniów).
W efekcie zdarzenia samochód przewrócił się na bok.
Na miejscu interweniują służby. Przejazd w kierunku Gdańska odbywa się jednym pasem.
(k)