sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wykoleiła się "trójka"

Wykoleiła się "trójka"

Wykoleiła się "trójka"
Data publikacji: 2015-09-24 14:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 1473 23547

Na pętli Pomorzany przed godz. 13 wykoleił się tramwaj linii nr 3. Z tego powodu konieczne było zorganizowanie objazdów dla tramwajów linii 11, 12, 3, 6 i 4 oraz autobusowej komunikacji zastępczej.

(g)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

Szyny
W mediach często pojawia się słowo "wykolejenie" w odniesieniu do tramwaju. Potem każdy sobie wyobraża filmową katastrofę komunikacyjną i wywrócony do góry nogami tramwaj. A to tylko wypadnięcie z szyn.
2015-09-25 06:25:20
sst
to już tradycja wykolejen na pomorzanach min. raz w miesiacu.
2015-09-24 22:05:36
Głos z Prawobrzeża
Mam pytanie do Komunikacji miejskiej dlaczego nowo wybudowany BUS-pas za Mostem Długim nie jest używany przez autobusy? Tyle było krzyku o potrzebie bus-pasa, aby autobusy nie stały przed Mostem Długim, tyle pieniędzy wydanych na ten wzmocniony dla autobusów odcinek torowiska! A ja ciągle widzę autobusy śmigające pomiędzy samochodami na zwykłych pasach obok bus-pasa. Wczoraj autobus A, dziś autobus C, żaden nie skorzystał z możliwości przejazdu bus-pasem... od czego to zależy? Od braku wiedzy kierowców autobusów, ze to jest dla nich specjalnie wybudowany Bus-pas? Od ich widzimisię: - Jak ruch mały to śmignę normalnie jezdnia, a jak ruch duży to po bus-pasie? Jak będą tak jeździć, to niech potem nie płaczą, że nikt im nie ustępuje miejsca i nie pozwala się wcisnąć w kolejkę, skoro mają swój specjalny pas a zajmują miejsce na dwóch pozostałych pasach do miasta i z miasta. Powinny być jakieś instrukcje wydane kierowcom autobusów jadących na Prawobrzeże, aby jechali swoim pasem ruchu - BUS-pasem, który jest im dedykowany i zostały wydane na to grube miliony zl, naszych, podatników pieniędzy! No trudno, razem z tramwajami, ale to jest pas autobusowo-tramwajowy! Bądźmy konsekwentni! Zarówno podatnicy domagający się wykorzystania ich wydanych pieniędzy jak i osoby z nadzoru ruchu, które sprawują nad tym odpowiedzialność jak jeżdżą szczecińskie autobusy i czy jeżdżą zgodnie z przepisami!
2015-09-24 16:57:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie