Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Wykoleiła się "trójka"

Data publikacji: 24 września 2015 r. 14:20
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:28
Wykoleiła się "trójka"
 

Na pętli Pomorzany przed godz. 13 wykoleił się tramwaj linii nr 3. Z tego powodu konieczne było zorganizowanie objazdów dla tramwajów linii 11, 12, 3, 6 i 4 oraz autobusowej komunikacji zastępczej.

(g)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Szyny
2015-09-25 06:25:20
W mediach często pojawia się słowo "wykolejenie" w odniesieniu do tramwaju. Potem każdy sobie wyobraża filmową katastrofę komunikacyjną i wywrócony do góry nogami tramwaj. A to tylko wypadnięcie z szyn.
sst
2015-09-24 22:05:36
to już tradycja wykolejen na pomorzanach min. raz w miesiacu.
Głos z Prawobrzeża
2015-09-24 16:57:01
Mam pytanie do Komunikacji miejskiej dlaczego nowo wybudowany BUS-pas za Mostem Długim nie jest używany przez autobusy? Tyle było krzyku o potrzebie bus-pasa, aby autobusy nie stały przed Mostem Długim, tyle pieniędzy wydanych na ten wzmocniony dla autobusów odcinek torowiska! A ja ciągle widzę autobusy śmigające pomiędzy samochodami na zwykłych pasach obok bus-pasa. Wczoraj autobus A, dziś autobus C, żaden nie skorzystał z możliwości przejazdu bus-pasem... od czego to zależy? Od braku wiedzy kierowców autobusów, ze to jest dla nich specjalnie wybudowany Bus-pas? Od ich widzimisię: - Jak ruch mały to śmignę normalnie jezdnia, a jak ruch duży to po bus-pasie? Jak będą tak jeździć, to niech potem nie płaczą, że nikt im nie ustępuje miejsca i nie pozwala się wcisnąć w kolejkę, skoro mają swój specjalny pas a zajmują miejsce na dwóch pozostałych pasach do miasta i z miasta. Powinny być jakieś instrukcje wydane kierowcom autobusów jadących na Prawobrzeże, aby jechali swoim pasem ruchu - BUS-pasem, który jest im dedykowany i zostały wydane na to grube miliony zl, naszych, podatników pieniędzy! No trudno, razem z tramwajami, ale to jest pas autobusowo-tramwajowy! Bądźmy konsekwentni! Zarówno podatnicy domagający się wykorzystania ich wydanych pieniędzy jak i osoby z nadzoru ruchu, które sprawują nad tym odpowiedzialność jak jeżdżą szczecińskie autobusy i czy jeżdżą zgodnie z przepisami!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA