czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wykoleiła się "trójka"

Wykoleiła się "trójka"

Wykoleiła się "trójka"
Data publikacji: 2015-09-24 14:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 1422 23547

Na pętli Pomorzany przed godz. 13 wykoleił się tramwaj linii nr 3. Z tego powodu konieczne było zorganizowanie objazdów dla tramwajów linii 11, 12, 3, 6 i 4 oraz autobusowej komunikacji zastępczej.

(g)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

Szyny
W mediach często pojawia się słowo "wykolejenie" w odniesieniu do tramwaju. Potem każdy sobie wyobraża filmową katastrofę komunikacyjną i wywrócony do góry nogami tramwaj. A to tylko wypadnięcie z szyn.
2015-09-25 06:25:20
sst
to już tradycja wykolejen na pomorzanach min. raz w miesiacu.
2015-09-24 22:05:36
Głos z Prawobrzeża
Mam pytanie do Komunikacji miejskiej dlaczego nowo wybudowany BUS-pas za Mostem Długim nie jest używany przez autobusy? Tyle było krzyku o potrzebie bus-pasa, aby autobusy nie stały przed Mostem Długim, tyle pieniędzy wydanych na ten wzmocniony dla autobusów odcinek torowiska! A ja ciągle widzę autobusy śmigające pomiędzy samochodami na zwykłych pasach obok bus-pasa. Wczoraj autobus A, dziś autobus C, żaden nie skorzystał z możliwości przejazdu bus-pasem... od czego to zależy? Od braku wiedzy kierowców autobusów, ze to jest dla nich specjalnie wybudowany Bus-pas? Od ich widzimisię: - Jak ruch mały to śmignę normalnie jezdnia, a jak ruch duży to po bus-pasie? Jak będą tak jeździć, to niech potem nie płaczą, że nikt im nie ustępuje miejsca i nie pozwala się wcisnąć w kolejkę, skoro mają swój specjalny pas a zajmują miejsce na dwóch pozostałych pasach do miasta i z miasta. Powinny być jakieś instrukcje wydane kierowcom autobusów jadących na Prawobrzeże, aby jechali swoim pasem ruchu - BUS-pasem, który jest im dedykowany i zostały wydane na to grube miliony zl, naszych, podatników pieniędzy! No trudno, razem z tramwajami, ale to jest pas autobusowo-tramwajowy! Bądźmy konsekwentni! Zarówno podatnicy domagający się wykorzystania ich wydanych pieniędzy jak i osoby z nadzoru ruchu, które sprawują nad tym odpowiedzialność jak jeżdżą szczecińskie autobusy i czy jeżdżą zgodnie z przepisami!
2015-09-24 16:57:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie