środa, 08 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Wybuch namiętności” na pieska

„Wybuch namiętności” na pieska

„Wybuch namiętności” na pieska
Data publikacji: 2019-01-24 11:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:31
Wywietleń: 1795 372721

Co ma wspólnego „pierwsza miłość", „gorąca noc" i „wybuch namiętności"? To samo, co internetowy sex shop ze szczecińskim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Oba podmioty właśnie podjęły współpracę… dla dobra zwierząt.

To akcja dla pozyskania środków na rzecz podopiecznych TOZ - skrzywdzonych przez los i ludzi - zwierząt w potrzebie: bezdomnych, przebywających w skrajnym ubóstwie i tak też zaniedbanych.

- Z inicjatywą wyszła przedstawicielka sexshopu. Z okazji zbliżających się walentynek przygotowała 3 specjalne zestawy, a ze sprzedaży każdego z nich po 10 złotych zostanie przeznaczone dla naszych psich podopiecznych - mówi Karolina Winter-Zielińska, prezes szczecińskiego TOZu.

Zestawy erotycznych gadżetów nie są tanie. „Pierwsza miłość" - w przedsprzedaży - kosztuje 129 zł (wysyłka 11 lutego). Natomiast „Gorąca noc" oraz „wybuch namiętności" to wydatek - odpowiednio - 189 lub 279 złotych. Z każdego 10 zł na rzecz podopiecznych TOZ to nawet nie jest 10 procent transakcji. Kto tu więc komu pomaga?

- Dla nas ogromne znaczenie ma każda złotówka przekazana na rzecz naszej organizacji, która utrzymuje się dzięki wsparciu i ofiarności darczyńców. Bo pozwala nam pomagać: ratować i leczyć zwierzęta w potrzebie - przekonuje Karolina Winter-Zielińska. - Kto potrzebuje powodu, aby urozmaicić swe życie erotyczne i jednocześnie wesprzeć podopiecznych TOZ, to proszę bardzo: właśnie ma taką możliwość. Nie trzeba jednak kupować zestawów w internetowym sexshopie, aby wesprzeć finansowo naszych podopiecznych. Do czego zachęcam.

Akcja „Na pieska" już jest eksponowana na stronie: pibushop.pl, ale na oficjalnej stronie Towarzystwa (toz.szczecin.pl; zakładka: „nasze akcje, wydarzenia") do tej pory nie ma o niej wzmianki. Faktycznie, takiej inicjatywy w Szczecinie jeszcze nie było. Z zestawem „pierwsza miłość" - jak czytamy na stronie sklepu - „to będzie jazda bez trzymanki!"

(an)

Fot. TOZ

„Wybuch namiętności” na pieska „Wybuch namiętności” na pieska

Komentarze

Miauu
Ma może ktoś tu kotki w piwnicy?
2019-01-24 23:20:30
Brawo wy ha ha
hahahaha jakie jaja ...
2019-01-24 15:30:41
mpl
W sumie spoko. Kupić nie kupię ale datek dam bezpośrednio. I chyba tak to zadziała szerzej. Więc może to i dobra akcja :D
2019-01-24 13:36:09
mraauu
Haha dobre. Marketingowcy się popisali. Niby wszystko ok, akcja zbierania na pieski, a wiadomo, o co chodzi. Kotkom też należy zrobić dobrze :D
2019-01-24 11:17:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Wojsko dla szpitala

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zakaz wstępu do lasów pomaga zwalczać epidemię koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie