Czwartek 29 września 2022r. 
REKLAMA

Zwierzakom w potrzebie

Data publikacji: 2018-12-23 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:28
Zwierzakom w potrzebie
 

To akcja pod wiele mówiącym hasłem: „Paczka dla zwierzaczka". Czyli wielka, zimowa zbiórka nie tylko karmy, w jaką każdy ma szansę się włączyć. Na dary serc czekają czworonożni podopieczni szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Zwierzakom w potrzebie - czyli bezdomnym, porzuconym, mieszkającym na działkach - najbardziej potrzebne są teraz: karma mokra (puszki) dla psów i kotów, karma mokra i sucha dla szczeniąt, karma sucha oraz żwirek dla kotów, a także podkłady higieniczne, koce, ręczniki i oczywiście wszelkie akcesoria dla zwierząt, np. kuwety, łopatki, miski, obroże, smycze, zabawki. Podopieczni TOZ to również króliki i żółwie. Dla nich również jest potrzebna specjalistyczna karma.

- Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do udziału w naszej akcji wszystkich, którzy zechcieliby - jak w minionych latach - zorganizować zbiórkę darów w swoich placówkach i miejscach pracy, a następnie odwiedzić nas i dostarczyć zebrane dary - zachęca TOZ. - Na organizatorów zbiórek w placówkach oświatowych czekają zaświadczenia imienne. Natomiast dla wszystkich uczestników akcji będzie nie tylko osobista satysfakcja, ale również pamiątkowe dyplomy.

Zbiórka zwana „Paczką dla zwierzaczka" potrwa do końca stycznia. Dary można przekazywać codziennie - od poniedziałku do piątku - w godz. 8-16 w siedzibie szczecińskiego TOZ - ul. Ojca Beyzyma 17. W innych terminach także, ale po uprzedzeniu mailowym (biurotozszczecin@gmail.com) lub telefonicznym (91 487-04-37).

- Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. To mały gest o wielkim znaczeniu! Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy - apeluje TOZ.

(an)

Fot. Paulina Sikora

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA