niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wybieramy Perły Biznesu

Wybieramy Perły Biznesu

Wybieramy Perły Biznesu
Data publikacji: 2015-12-10 13:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 2206 48516

Już po raz 12. kapituła konkursu „Perły Biznesu” podsumuje 12 miesięcy w gospodarce Pomorza Zachodniego. O tym do kogo trafią statuetki, dowiemy się za dwa miesiące. Teraz można zgłaszać kandydatów do nagród.

Konkurs „Perły Biznesu 2015” organizowany jest w dwóch kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu. Kto może zgłaszać kandydatury? Każdy, kto wypełnieni formularz znajdujący się na stronie internetowej www.swiatbiznesu.com i prześle zgłoszenie do 15 stycznia 2016 roku (adresy na stronie).

O nagrodę w kategorii Osobowość Biznesu mogą walczyć osoby, które w 2015 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną. Z kolei w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie  Pomorza Zachodniego w roku 2015. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem laureatom statuetek i dyplomów nastąpi w lutym 2016 roku. Przewodniczącą kapituły, w skład której wchodzą ekonomiści, przedstawiciele świata nauki oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni, jest prof. Aneta Zelek, rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Konkurs organizuje redakcja „Świata Biznesu”, a  partnerem gali głównym jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.©℗

(masz)

Fot. Archiwum

Na zdjęciu: Ubiegłoroczni laureaci.

Komentarze

Perły, biznes, epoka PO.
Hmmm...
2015-12-10 21:52:39
Perły
Chyba "Perły z lamusa" ;)
2015-12-10 14:02:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie