poniedziałek, 20 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wybieramy Perły Biznesu

Wybieramy Perły Biznesu

Wybieramy Perły Biznesu
Data publikacji: 2015-12-10 13:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 2079 48516

Już po raz 12. kapituła konkursu „Perły Biznesu” podsumuje 12 miesięcy w gospodarce Pomorza Zachodniego. O tym do kogo trafią statuetki, dowiemy się za dwa miesiące. Teraz można zgłaszać kandydatów do nagród.

Konkurs „Perły Biznesu 2015” organizowany jest w dwóch kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu. Kto może zgłaszać kandydatury? Każdy, kto wypełnieni formularz znajdujący się na stronie internetowej www.swiatbiznesu.com i prześle zgłoszenie do 15 stycznia 2016 roku (adresy na stronie).

O nagrodę w kategorii Osobowość Biznesu mogą walczyć osoby, które w 2015 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną. Z kolei w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie  Pomorza Zachodniego w roku 2015. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem laureatom statuetek i dyplomów nastąpi w lutym 2016 roku. Przewodniczącą kapituły, w skład której wchodzą ekonomiści, przedstawiciele świata nauki oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni, jest prof. Aneta Zelek, rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Konkurs organizuje redakcja „Świata Biznesu”, a  partnerem gali głównym jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.©℗

(masz)

Fot. Archiwum

Na zdjęciu: Ubiegłoroczni laureaci.

Komentarze

Perły, biznes, epoka PO.
Hmmm...
2015-12-10 21:52:39
Perły
Chyba "Perły z lamusa" ;)
2015-12-10 14:02:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie