Poniedziałek, 27 marca 2023 r. 
5 szczecin
REKLAMA

WOPR zainaugurowało sezon. 15 nowych ratowników

Data publikacji: 11 czerwca 2021 r. 19:46
Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2021 r. 13:21
WOPR zainaugurowało sezon. 15 nowych ratowników
Fot. Urząd Miasta Szczecin  

Szczecińskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zainaugurowało sezon letni 2021. W piątek przekazany został ratownikom skuter wodny zakupiony w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. - Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu - przekonuje Jacek Kleczaj, prezes zarządu szczecińskiego WOPR-u.

W trakcie wydarzenia przysięgę złożyło piętnastu nowo przyjętych ratowników. Prezydent Piotr Krzystek wręczył im legitymacje WOPR.

- Życzę wam, aby wasza służba, która będziecie pełnić upływała w spokoju i miłej atmosferze - zwracał się do nowo wybranych ratowników Jacek Kleczaj, prezes zarządu szczecińskiego WOPR-u. - Tak naprawdę wszystko zależy od waszego profesjonalizmu.

 

Szczecińskim ratownikom przekazany został skuter wodny zakupiony w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

- W tym roku dzięki wsparciu miasta jesteśmy wyjątkowo dobrze przygotowani do sezonu - podkreślał Jacek Kleczaj, prezes zarządu szczecińskiego WOPR-u. - Cieszymy się bardzo z nowego sprzętu. Skuter wodny pozwoli nam jeszcze szybsze dotarcie do osób poszkodowanych. To typowy sprzęt do akcji a nie patroli. Dzięki temu ludzie korzystający z akwenów w Szczecinie będą mogli czuć się bezpieczniej.

(KK)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

żuk
2021-06-13 18:07:35
Zuk to śmiech na sali przecież, Te babeczki to tam tylko patrzą żeby bez przetargu temu czy tamtemu byle w budżecie się zmieścić i tylko żeby się nikt nie doczepił. Jedynie takie knucia, a nie czy dobrze zaprojektowane i czy dobrze zrobione, zieleń zaraz po gwarancji schnie bo wykonawcy podlewają zuk już nie, trawa na gwarancjach koszona, zuk już na to pieniędzy za dużo nie ma . i ot cała spóleczka sobie robi co chce, trochę na uboczu, tak po cichutku... ech... do rozgonienia i tyle.
ZUK
2021-06-12 13:59:42
Brawo Jacek! Ten gostek obok Ciebie to kogo udaje? Jacek to równy gość, miał zawsze chłop wenę i poczucie humoru. To były czasy w ZUK, a nie potem wynalazki takie jak widać co najwyżej nadające się do porannego przeglądania katalogów Avon zanim zabiorą się do pracy.
a ten..
2021-06-11 20:17:01
A ten pan na prawo od prezesa Jacka Kleczaja to kto? :-)))

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA