Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

Wodociągowa awaria na Pomorzanach w okolicy torowiska i jezdni

Data publikacji: 2021-09-22 14:28
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-23 13:48
Wodociągowa awaria na Pomorzanach w okolicy torowiska i jezdni
Fot. Mirosław Winconek (arch.)  

Kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej w Szczecinie muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Tramwaje nie mogą przejechać al. Powstańców Wielkopolskich przez zalane torowisko. Utrudnienia powstały przez pękniętą rurę wodociągową.

- Na pasie po prawej stronie w kierunku pętli, uszkodzeniu uległ żeliwny wodociąg, umiejscowiony w pobliżu torowiska - mówi Tomasz Makowski, rzecznik ZWiK Szczecin. - W tej chwili trwa odwadnianie wodociągu. Nasi pracownicy zabezpieczają miejsce awarii i przygotowują sie do prac ziemnych z pomocą ciężkiego sprzętu. Czekamy na ładowarkę oraz koparkę i wywrotkę. Z uwagi na awarię na jezdni jest zwężenie, prosimy więc kierowców o uwagę i ostrożność oraz przepraszamy za utrudnienia.

Rzecznik dodaje, że nie jest to bardzo poważne uszkodzenie, ale usuwanie takiej awarii może potrwać kilka godzin.

- W związku z awarią wodociągową tramwaje nie dojeżdżają do pętli na Pomorzanach. Pomiędzy placem Szarych Szeregów, a pętlą kursuje zastępcza komunikacja  autobusowa - informuje Hanna Pieczyńska, rzeczniczka ZDiTM. - Linia 11 zawracana jest do Gumieniec, a 12 przez plac Gałczyńskiego na ul. Arkońską.

NZ

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pasażer
2021-09-23 13:24:47
Fajnie by jeszcze było jak by te autobusy zastępcze za tramwaje były opisane który za który tramwaj jeździ a nie tylko za tramwaj i tyle. Albo jak by Pani w kasie wiedziała o której odjeżdżają czy coś takiego a tu nic nie wiadomo i człowieku weź się domyślaj
Lucjan
2021-09-22 15:29:49
A zimy jeszcze nie ma, a władzunia nagrody sobie przyznaje! Jeszcze dwa lata żniw bo potem nie wiadomo czy naród nie oderwie władzuni od koryta! I co teraz ? Jak żyć będziem? Jak tam się mają Przelewice? Już sie gniazdko wije za nasze pieniądze?
Dawid
2021-09-22 14:51:44
Panie Prezyencie i elektrykiem a dwoma elektrykami się radować a mieszkańcom zawsze wiatr w oczy

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ