Sobota 10 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Wirus w urzędzie w Dolicach

Data publikacji: 2020-09-17 10:12
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-17 22:48
Wirus w urzędzie w Dolicach
 

Do 21 września zamknięte będą najważniejsze instytucje w Dolicach. U dwóch pracowników tamtejszego urzędu gminy wykryto Covid – 19. Nieczynne dla petentów będą Urząd Gminy w Dolicach, gdzie wykryto dwa przypadki zachorowań, a także Urząd Stanu Cywilnego i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stargardzie, część pracowników jest objęta kwarantanną. Przebywają w swoich domach. Do poniedziałku wszelkie sprawy można załatwiać poprzez biuro podawcze (wejście od strony parkingu) lub telefonicznie pod nr 91 5640129. W biurze podawczym można składać wszelką korespondencję. Włodarze gminy proszą, by robić to z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pracują, ale nie obsługują petentów bezpośrednio.

- Zwracam się do wszystkich mieszkańców o spokój, rozsądek i nieuleganie panice - apeluje Grzegorz Brochocki, wójt Dolic. - Proszę o zachowanie reżimu sanitarnego w miejscach publicznych, tj. sklepy, kościół itp., a w przypadku wystąpienia objawów, jak gorączka, kaszel itp. należy kontaktować się z lekarzem rodzinnym.

Wirusa wykryto najpierw u jednej z pracownic UG Dolice. Później, po wykonaniu testów u czterech kolejnych osób, wynik pozytywny miała jedna z nich.

(w)

fot. Mateusz Iżakowski/SPWSZ w Szczecinie/ archiwum

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Senior
2020-09-17 22:38:21
W Dolicach też Czaskoski rządzi? Mała Ina to nie Wisła, saperów nie trzeba. Odczepcie się od tych Wodociągów Zachodniopomorskich tak jak to zrobiły Przelewice. Będzie dużo taniej dla mieszkańców i dla gminy.
Pytanko.
2020-09-17 15:41:59
Czy urząd już otoczono murem, polano benzyną i spalono do gołej ziemi? Bo ten straszny wirus mógłby się wydostać...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA