poniedziałek, 25 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Widziałeś tragiczny wypadek na A6 i masz nagranie? Koniecznie zgłoś się na policję

Widziałeś tragiczny wypadek na A6 i masz nagranie? Koniecznie zgłoś się na policję

Widziałeś tragiczny wypadek na A6 i masz nagranie? Koniecznie zgłoś się na policję
Data publikacji: 2019-06-12 13:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-20 17:15
Wywietleń: 9120 396329

Policja prosi o zgłaszanie się świadków niedzielnego (9 czerwca) wypadku na autostradzie A6. Liczy także na nagrania z momentu katastrofy.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin Prawobrzeże, działania zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę (9 czerwca) na autostradzie A6. Wypadek ten został zakwalifikowany jako katastrofa w ruchu lądowym.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które były bezpośrednimi świadkami zdarzenia oraz posiadają nagrania momentu, w którym doszło do katastrofy, o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 91 82 13 591/ 571, bądź osobiste stawiennictwo w Komisariacie Policji Niebuszewo (Wydział Dochodzeniowo – Śledczy KMP w Szczecinie), przy ulicy Jana Pawła II 37, pokój nr 213.

(isz)

Fot. Facebook - Suszą! Szczecin

Komentarze

Do Czego Jas
Ile osób pomagało? Zobacz wypowidz ukrainca który pomagał. wg niego większość się przygladała i robiła zdjęcia.
2019-06-13 19:13:16
xxl
skorumpowana szczecinska prokuratura nic niema na kierowce ciężarówki i szuka dowodów winy ,namawianie na donoszenie na innego kierowce nie przywróci życia umarłym ,to cofanie sie do czasów komuny nic się nie zmieniło w prlu komuna dalej zarządza a polskich sądach sprzedajna polska
2019-06-13 00:35:12
sony M4 AQUA
ćwierć mózgi jak już....
2019-06-13 00:19:40
Pies
Głównie chodzi o wideorejestratory z momentu wypadku. Domorosłym ytberom filmującym dym smartfonami dziękujemy.
2019-06-12 22:34:35
Czego Jas sie nie nauczy, tego jako Jan ...
A co to filmowanie i robienie zdjec... tak wtedy jak i dzisiaj moglo / moze "zaszkodzic" ? Przeciez wszyscy Nie byli w stanie i Nie mieli mozliwosci Ratowac...a dzisiaj juz po czasie - to moze jeszcze tylko troche Pomoc w calym Dochodzeniu i Sledztwie !!
2019-06-12 22:01:06
Do jana
Bezmózgu. Chodzi o nagranie przed i w trakcie zdarzenia a nie to co się działo potem. Klania sie podstawówka i czytanie ze zrozumieniem :/
2019-06-12 21:38:05
jan
filmowanie i robienie zdjęć kiedy po drugiej stronie drogi palą się ludzie w samochodzie! co sie dzieje z wami bezmózgi?!
2019-06-12 19:58:28