wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć

Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć [GALERIA]

Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć
Data publikacji: 2015-12-06 17:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 3242 45596

To była już druga Inwazja Morsujących Mikołajów w Świnoujściu. Wielbiciele kąpieli w zimnej wodzie w przebrani za Mikołajów i w inne fantazyjne stroje weszli na kilkanaście minut do Bałtyku. Na standardowe pytanie, czy woda była chłodna odpowiadali, że raczej ciepła, ale przede wszystkim… morka.

W zabawie wzięło udział około 200 morsów. Przyjechali tutaj z różnych stron Polski. Podobną imprezę w Świnoujściu organizowano rok temu. W tym roku świnoujskie morsy, wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz ratownikami WOPR postanowili powtórzyć wydarzenie.

- Mamy nadzieję, że Inwazja Morsujących Mikołajów będzie odbywać się cyklicznie. W zeszłym roku wszystko organizowała Ewa Bugajna. Postanowiliśmy to kontynuować. Oprócz świnoujskich morsów są wielbiciele zimowych kąpieli z zaprzyjaźnionego klubu z Międzyzdrojów, a także z Wrocławia, Leszna, Pyrzyc, Myśliborza i Nowogardu. Najliczniejsza grupa przyjechała do nas ze Szczecina - mówi nam Katarzyna Kolisz z Klubu Morsów Morświny. ©℗

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Na zdjęciu: W Świnoujściu wielbiciele lodowatych kąpieli weszli na kilkanaście minut do Bałtyku. Mówili, że woda jest całkiem ciepła.

Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć Wejść do zimnej wody i nie zmarznąć

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie