Środa 16 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Weekend dla małej Ingi. W sobotę Gala Ruchu w Przęsocinie, w niedzielę – piknik w Trzebieży

Data publikacji: 2021-06-11 15:27
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-11 15:27
Weekend dla małej Ingi. W sobotę Gala Ruchu w Przęsocinie, w niedzielę – piknik w Trzebieży
Gala Ruchu to cykliczna impreza organizowana w gminie Police. Ta sobotnia będzie już trzynastą. Na zdjęciu impreza w 2019 roku. Fot. Agnieszka Spirydowicz (arch.)  

W ten weekend też będzie można miło spędzić czas i jednocześnie pomóc małej Indze z Przęsocina (gmina Police). W sobotę (12 czerwca) właśnie w Przęsocinie odbędzie się wyjątkowa Gala Ruchu. A w niedzielę (13 czerwca) piknik rodzinny w Trzebieży.

Gala Ruchu w Przęsocinie organizowana jest specjalnie dla 10-miesięcznej Ingi. Dziewczynka mieszka właśnie w tej miejscowości. Potrzebuje bardzo drogiej terapii genowej. Warto przyjechać w sobotę do Przęsocina – dla zdrowia własnego i małej Ingi. Na gości czekają instruktorzy z Zumbą, Bachatą i różnymi ćwiczeniami. Nie zabraknie przekąsek od słynnych już „Pierogar” z Przęsocina. Będą też zajęcia dla najmłodszych. A na każdego uczestnika imprezy czeka wyjątkowy dyplom.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy wpłacić na zbiórkę dla Ingi Niedźwieckiej 25 zł od osoby (lub więcej) do skarbonki https://www.siepomaga.pl/dziewczynyzp z dopiskiem GALA RUCHU. I oczywiście przyjechać w sobotę (12 maja) na miejsce – boisko „Orlik” przy ul. Szkolnej 1 w Przęsocinie. Początek o godz. 10. Gala ma potrwać cztery godziny.

Dla dzieci wstęp wolny.

Gala Ruchu to cykliczna impreza organizowana w gminie Police. Ta sobotnia jest już trzynastą. Organizują ją: Dorota Zagórska-Maryś, Artur Zagórski, Dziewczyny z Przęsocina.

A w niedzielę (13 maja) na plaży w Trzebieży będzie piknik rodzinny - na nim liczne atrakcje, także dla dzieci. Organizatorzy - Karolina Skweres z grupą społeczników "Polickie Serca" - obiecują pyszną zupę rybną, bułeczki ze śledziem, ciasta, ciasteczka, popcorn, watę cukrową, grill. Przyjazd zapowiedzieli motocykliści. W trakcie tej imprezy będzie prowadzona zbiórka dla małej Ingi. Początek o godz. 12.

(sag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ