piątek, 26 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Warcisława tonie w liściach

Warcisława tonie w liściach

Warcisława tonie w liściach
Data publikacji: 2015-11-06 13:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:21
Wywietleń: 1230 35873

Jesienią jak wiadomo liście lecą z drzew. Nie powinno to być też zaskoczeniem dla służb odpowiedzialnych za utrzymanie porządku w mieście. Niestety wyraźnie zapomniały one o tym w przypadku chodnika niedawno przebudowanej ulicy Warcisława w Szczecinie, który jest przykryty dywanem zeschłych liści. Na pewno nie poprawia on estetyki miasta i nie ułatwia drogi pieszym, którzy w tym miejscu muszą pokonać sporą  górkę. (k)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

???
Zastanawiające jest, jak szybko takie tematy spadają z pierwszej strony.
2015-11-08 14:28:31
stańczyk
"ZRÓB I ZAPOMNIJ" - żelazna dewiza Prezia.
2015-11-08 08:31:50
spoko3
może ulica Warcisława jest nieodebrana do końca i służby sprzątające nie dostały jej jeszcze na stan - na marginesie przydałby się w naszym mieście odkurzacz do liści - nasz "imiennik" miasto Szczecinek taki posiada - widzieliście takie cudo techniki u nas ?
2015-11-06 20:10:16
Czemu i jak długo jeszcze tak idiotyczne nagłówki,
kompletnie nie pasujące do zdjęcia?? Przecież opadnięte liście leżą teraz WSZĘDZIE i to jest zwykła rzecz.
2015-11-06 16:18:06
Mirek
Ja cię nie mogę.To sprzątnij te liście. JESIEŃ !
2015-11-06 15:10:26
ala66
Malczewskiego przy dawnym Domu Marynarza również.
2015-11-06 14:45:28
Są liście, ale nie jest z....iście.
Liście są wszędzie, więc nie ma co zawracać nimi głowy włodarzom miasta.
2015-11-06 14:16:37
Ja
Jak widać. Cały chodnik w liściach, a ścieżka rowerowa oczyszczona. Komuś w mieście popierdoliły się priorytety
2015-11-06 13:37:16
!!!
To straszne, ci biedni piesi, polecam nie wychodzić z domu smutasy parchate.
2015-11-06 13:29:14
długi
i nie tylko ul. Warcisława zapraszam na Potulicką.
2015-11-06 13:08:26