środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wakacje w miejskich żłobkach

Wakacje w miejskich żłobkach

Wakacje w miejskich żłobkach
Data publikacji: 2020-06-02 06:16
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-02 12:02
Wywietleń: 453 457482

W trakcie wakacji dzieci będą mogły skorzystać z opieki w szczecińskich żłobkach publicznych. Nadal obowiązywać będą ograniczenia wynikające z trwającej pandemii koronawirusa.

Podobnie jak w przypadku przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, nadal obowiązywać będzie limit miejsc w poszczególnych grupach. W każdej z nich będzie mogło przebywać maksymalnie 12 dzieci. Obowiązywać będą obostrzenia i procedury wdrożone w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Dla bezpieczeństwa dzieci, ich rodziców i pracowników placówek, konieczny jest nadal wzmożony reżim sanitarny i przestrzeganie najwyższych środków ostrożności.

Z wakacyjnej opieki dla dzieci w żłobkach mogą skorzystać ci rodzice, którzy nie mają możliwości zapewnienia im innej opieki. W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, osób realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa oraz pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych.

Rodzice, którzy są zainteresowani wysłaniem dziecka do żłobka w wakacje, powinni kontaktować się bezpośrednio z dyrektorami placówek, do których na co dzień uczęszczają ich dzieci. W przypadku podopiecznych żłobków, które będą wyłączone z użytkowania z powodu remontów (placówki nr 1, 7, 9), zostaną zastosowane indywidualne procedury. Szczegóły będą dostępne u dyrektorów tych jednostek.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie