poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > W Wielką Sobotę sklepy są czynne krócej

W Wielką Sobotę sklepy są czynne krócej

W Wielką Sobotę sklepy są czynne krócej
Data publikacji: 2016-03-26 00:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:22
Wywietleń: 1239 125961

Tylko w tych sklepach, gdzie pracownicy są zatrudniani na umowy cywilnoprawne oraz gdzie za ladą stoją właściciele, zrobimy w Wielką Sobotę zakupy nawet późnym wieczorem. Niektóre galerie handlowe również będą działały krócej niż zwykle. I tak np. Kaskada od godz. 9 do godz. 16, Galaxy od godz. 9 do godz. 17 (Auchan od 8 do 18), Outlet Park Szczecin - od godz. 10 do godz. 15.

Całodobowy dyżur mają apteki: Centrum Zdrowia - al. Wojska Polskiego 63, Dom Leków - al. Wyzwolenia 10, Helios - ul. Rydla 50, Medyk - ul. Bandurskiego 98.

(kol)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Gosciu... czyzbys jeszcze J B przeoczyl ?
Szybka odp. do PO-nizszego goscia ! No to juz przy najblizszej okazji, wez rowniez udzial w PO-chodach KOD-u na Jasnych Bloniach, bo tam placa... placza... i moga jeszcze rozdawac darmowe herbatki czy kielbaski !!
2016-03-26 23:29:13
gosc
A dlaczego najstarsza firma /korporacja finansowa na świecie o nazwie Kosciół Katolicki sp.zoo siedziba główna Państwo Watykan ma otwarte cały weekend oraz w nocy swoje "punkty handlowe" w postaci kosciołów? tam przecież tez odbywa się handel tyle że wciskania ciemnoty za kase ,biednym nieświadomym ludziom ,skoro inni mają zamknięte to oni także, krytykują wróżki a sami wciskają lepszą bajkę ,no ale cóż ludzie tak wychowani i nawet nie zastanawiają się czy to ma jakikolwiek sens i tak utrzymują tą bandę nierobów w sukienkach która zyje i chleje na wasz koszt , Chętnie będę wierzył w to co wy ale mi zapłaccie ,a to działa tylko w jedną stronę a i przy dzieleniu się jajkiem nie zapomnijcie o polityce wtedy widac prawdziwych milosnikow bliźniego a ostatnio na topie jest hejt na papieża lewaka , u nas tylko torunskiego biznesmena sie uznaje ;-).Jesli ma byc zakaz handlu w niedzielę to także powinno to dotyczyc kazdej religii bo sprzedaz to sprzedaz mimo ze paragonu z tacy nie dostajecie- o to chodzi zeby omijac podatki
2016-03-26 16:35:52
Banan lub ...
A patrzac na zdjecie, to widac "wyraznie" czego to Paniom do pelni szczescia jeszcze brakuje... ??
2016-03-26 02:08:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”