Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Dodatkowe promy na święta

Data publikacji: 25 marca 2016 r. 09:36
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:48
Dodatkowe promy na święta
 

W piątek (25 bm.) od godziny 13 obie świnoujskie przeprawy będą obsługiwane przez dodatkowe promy. Żegluga Świnoujska wprowadza zmiany między innymi z myślą o gościach, którzy przyjadą na święta do Świnoujścia.

Dodatkowe, trzecie promy, zostaną wprowadzone w przypadku dużych kolejek samochodów oczekujących na przeprawę.  Tak samo będzie w świąteczny poniedziałek (28 bm.).

W pozostałe świąteczne dni, czyli w sobotę oraz niedzielę na obu przeprawach będą kursowały po dwa promy. Na przeprawie „Centrum”, czyli popularnych „Karsiborach”, w razie wystąpienia długich kolejek, jednostki będą pływały w systemie non-stop, czyli odpływały zaraz po załadunku samochodów.

Przypomnijmy, że z przeprawy „Warszów” w godzinach nocnych (od 22 do 4) mogą korzystać wszystkie samochody o łącznej masie do 3T. W pozostałych godzinach „Bieliki” zabierają pojazdy, których rejestracje zaczynają się na ZSW lub ich kierowcy mają specjalne identyfikatory.

Przypominamy, że przy wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawdzić na stronach: www.ktoryprom.pl czy www.prom.swinoujscie.pl.

Tekst i fot. BaT

Na przeprawie „Centrum” w razie wystąpienia długich kolejek „Karsibory” będą pływały non-stop.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

way
2016-03-26 07:53:59
Tylko tunel nas ratuje.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA