czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > W sobotę będzie inspirująco

W sobotę będzie inspirująco

W sobotę będzie inspirująco
Data publikacji: 2015-10-03 08:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1652 25276

Jeszcze nigdy tylu znakomitych specjalistów nie występowało na Pomorzu Zachodnim w jednym miejscu, tego samego dnia, na tej samej scenie. Inspiration Day Show już w sobotę 3 października w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. 

Organizatorzy Dnia Inspiracji mogą cieszyć się sukcesem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

– Pokazaliśmy, że w Szczecinie też się da zorganizować wydarzenie na skalę krajową. Jesteśmy pewni, że Dzień Inspiracji przetrze szlaki dla innych, wielkich imprez, które będą organizowane właśnie u nas – mówią organizatorzy.

Ponad 800 osób będzie na spotkaniu ekspertów z obszaru rozwoju osobistego, marketingu, coachingu, networkingu, czy autoprezentacji. 

- Jesteśmy pewni, że osoby potrzebujące zmiany, inspiracji do dalszej drogi, potrzebujący nowych celów i wyzwań na pewno nie wyjdą z Inspiration Day Show zawiedzeni. Trudno nie złapać wiatru w żagle, słuchając ludzi, którzy wydobywają z siebie każdego dnia tyle energii, że mogliby zasilić całe nasze miasto. – dodają przygotowujący imprezę.

Całe spotkanie poprowadzi konferansjerka, prezenterka i dziennikarka – Adela Warać. Od pięciu lat pojawia się na scenie w Polsce i za granicą, by zapowiadać najlepszych mówców, szkoleniowców i artystów, min. prof. Roberta Cialdiniego, Jacka Walkiewicza, Martynę Wojciechowską, czy Mateusza Grzesiaka. Na scenie Filharmonii Szczecińskiej publiczność wysłucha 8 inspirujących wystąpień ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i niewątpliwie osiągnęli sukces. Mateusz Grzesiak prowadzi swoje szkolenia na całym świecie. 3 października przekaże widzom dawkę motywacji i inspiracji. Jakub Porada opowie o swojej pasji – podróżowaniu. Podpowie, jak odnaleźć radość z poznawania nowych miejsc i jak podróżować niezależnie od wieku i grubości portfela. Paweł Tkaczyk zarabia na życie opowiadaniem historii. Na Inspiration Day przedstawi temat budowania marki osobistej. Jak twierdzi: „Personal Branding” jest jak „slow food” – w krótszej perspektywie mniej spektakularny i trzeba się więcej nad nim napracować. Jacek Rozenek opowie jak zbudować zewnętrzny i wewnętrzny sukces. Olga Kozierowska, założycielka organizacji „Sukces Pisany Szminką”, obudzi ducha przedsiębiorczości. Niezastąpiony duet Prokop i Wellman przekonają widzów, że sukces jest zmianą i czasem warto zaryzykować. Podzielą się też tym, co ich kręci, motywuje i wzrusza, a także jak wytrzymać ze sobą pomimo różnicy charakterów. Grzegorz Turniak, mistrz networkingu opowie o budowaniu sieci kontaktów. 

Organizatorzy szykują dla publiczności dodatkowe atrakcje. W przerwach pomiędzy wystąpieniami będzie można uczestniczyć w konkursach organizowanych przez partnerów Inspiration Day Show. 

Na ciekawych prezentacjach się nie skończy. 3 października swój finał będzie miało także wydarzenie organizowane przez Business Link Szczecin. Będzie to gala Business Mixer, podczas której trzy młode firmy będą mogły się zaprezentować przed tak dużą publicznością, a najlepsza z nich wygra dwutygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej celem rozwinięcia swojego biznesu i pozyskania partnerów.

 (sz)

Fot. Zrzut ekranu (www.dzieninspiracji.szczecin.pl)

Komentarze

Miś na Miarę
Kiedy pokaz kuchennych naczyń kosmicznych marki Philipiak i bielizny pościelowej?
2015-10-03 07:55:02
Niecouch
Nareszcie odpowiednia impreza dla nagradzanego Wielkiego Białego Spichlerza. "Znakomici specjaliści".
2015-10-03 07:17:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie