Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

W sobotę będzie inspirująco

Data publikacji: 03 października 2015 r. 08:06
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
W sobotę będzie inspirująco
Fot. Zrzut ekranu (www.dzieninspiracji.szczecin.pl)  

Jeszcze nigdy tylu znakomitych specjalistów nie występowało na Pomorzu Zachodnim w jednym miejscu, tego samego dnia, na tej samej scenie. Inspiration Day Show już w sobotę 3 października w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. 

Organizatorzy Dnia Inspiracji mogą cieszyć się sukcesem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

– Pokazaliśmy, że w Szczecinie też się da zorganizować wydarzenie na skalę krajową. Jesteśmy pewni, że Dzień Inspiracji przetrze szlaki dla innych, wielkich imprez, które będą organizowane właśnie u nas – mówią organizatorzy.

Ponad 800 osób będzie na spotkaniu ekspertów z obszaru rozwoju osobistego, marketingu, coachingu, networkingu, czy autoprezentacji. 

- Jesteśmy pewni, że osoby potrzebujące zmiany, inspiracji do dalszej drogi, potrzebujący nowych celów i wyzwań na pewno nie wyjdą z Inspiration Day Show zawiedzeni. Trudno nie złapać wiatru w żagle, słuchając ludzi, którzy wydobywają z siebie każdego dnia tyle energii, że mogliby zasilić całe nasze miasto. – dodają przygotowujący imprezę.

Całe spotkanie poprowadzi konferansjerka, prezenterka i dziennikarka – Adela Warać. Od pięciu lat pojawia się na scenie w Polsce i za granicą, by zapowiadać najlepszych mówców, szkoleniowców i artystów, min. prof. Roberta Cialdiniego, Jacka Walkiewicza, Martynę Wojciechowską, czy Mateusza Grzesiaka. Na scenie Filharmonii Szczecińskiej publiczność wysłucha 8 inspirujących wystąpień ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i niewątpliwie osiągnęli sukces. Mateusz Grzesiak prowadzi swoje szkolenia na całym świecie. 3 października przekaże widzom dawkę motywacji i inspiracji. Jakub Porada opowie o swojej pasji – podróżowaniu. Podpowie, jak odnaleźć radość z poznawania nowych miejsc i jak podróżować niezależnie od wieku i grubości portfela. Paweł Tkaczyk zarabia na życie opowiadaniem historii. Na Inspiration Day przedstawi temat budowania marki osobistej. Jak twierdzi: „Personal Branding” jest jak „slow food” – w krótszej perspektywie mniej spektakularny i trzeba się więcej nad nim napracować. Jacek Rozenek opowie jak zbudować zewnętrzny i wewnętrzny sukces. Olga Kozierowska, założycielka organizacji „Sukces Pisany Szminką”, obudzi ducha przedsiębiorczości. Niezastąpiony duet Prokop i Wellman przekonają widzów, że sukces jest zmianą i czasem warto zaryzykować. Podzielą się też tym, co ich kręci, motywuje i wzrusza, a także jak wytrzymać ze sobą pomimo różnicy charakterów. Grzegorz Turniak, mistrz networkingu opowie o budowaniu sieci kontaktów. 

Organizatorzy szykują dla publiczności dodatkowe atrakcje. W przerwach pomiędzy wystąpieniami będzie można uczestniczyć w konkursach organizowanych przez partnerów Inspiration Day Show. 

Na ciekawych prezentacjach się nie skończy. 3 października swój finał będzie miało także wydarzenie organizowane przez Business Link Szczecin. Będzie to gala Business Mixer, podczas której trzy młode firmy będą mogły się zaprezentować przed tak dużą publicznością, a najlepsza z nich wygra dwutygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej celem rozwinięcia swojego biznesu i pozyskania partnerów.

 (sz)

Fot. Zrzut ekranu (www.dzieninspiracji.szczecin.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Miś na Miarę
2015-10-03 07:55:02
Kiedy pokaz kuchennych naczyń kosmicznych marki Philipiak i bielizny pościelowej?
Niecouch
2015-10-03 07:17:48
Nareszcie odpowiednia impreza dla nagradzanego Wielkiego Białego Spichlerza. "Znakomici specjaliści".

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA