środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W sobotę będzie inspirująco

W sobotę będzie inspirująco

W sobotę będzie inspirująco
Data publikacji: 2015-10-03 08:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1703 25276

Jeszcze nigdy tylu znakomitych specjalistów nie występowało na Pomorzu Zachodnim w jednym miejscu, tego samego dnia, na tej samej scenie. Inspiration Day Show już w sobotę 3 października w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. 

Organizatorzy Dnia Inspiracji mogą cieszyć się sukcesem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

– Pokazaliśmy, że w Szczecinie też się da zorganizować wydarzenie na skalę krajową. Jesteśmy pewni, że Dzień Inspiracji przetrze szlaki dla innych, wielkich imprez, które będą organizowane właśnie u nas – mówią organizatorzy.

Ponad 800 osób będzie na spotkaniu ekspertów z obszaru rozwoju osobistego, marketingu, coachingu, networkingu, czy autoprezentacji. 

- Jesteśmy pewni, że osoby potrzebujące zmiany, inspiracji do dalszej drogi, potrzebujący nowych celów i wyzwań na pewno nie wyjdą z Inspiration Day Show zawiedzeni. Trudno nie złapać wiatru w żagle, słuchając ludzi, którzy wydobywają z siebie każdego dnia tyle energii, że mogliby zasilić całe nasze miasto. – dodają przygotowujący imprezę.

Całe spotkanie poprowadzi konferansjerka, prezenterka i dziennikarka – Adela Warać. Od pięciu lat pojawia się na scenie w Polsce i za granicą, by zapowiadać najlepszych mówców, szkoleniowców i artystów, min. prof. Roberta Cialdiniego, Jacka Walkiewicza, Martynę Wojciechowską, czy Mateusza Grzesiaka. Na scenie Filharmonii Szczecińskiej publiczność wysłucha 8 inspirujących wystąpień ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i niewątpliwie osiągnęli sukces. Mateusz Grzesiak prowadzi swoje szkolenia na całym świecie. 3 października przekaże widzom dawkę motywacji i inspiracji. Jakub Porada opowie o swojej pasji – podróżowaniu. Podpowie, jak odnaleźć radość z poznawania nowych miejsc i jak podróżować niezależnie od wieku i grubości portfela. Paweł Tkaczyk zarabia na życie opowiadaniem historii. Na Inspiration Day przedstawi temat budowania marki osobistej. Jak twierdzi: „Personal Branding” jest jak „slow food” – w krótszej perspektywie mniej spektakularny i trzeba się więcej nad nim napracować. Jacek Rozenek opowie jak zbudować zewnętrzny i wewnętrzny sukces. Olga Kozierowska, założycielka organizacji „Sukces Pisany Szminką”, obudzi ducha przedsiębiorczości. Niezastąpiony duet Prokop i Wellman przekonają widzów, że sukces jest zmianą i czasem warto zaryzykować. Podzielą się też tym, co ich kręci, motywuje i wzrusza, a także jak wytrzymać ze sobą pomimo różnicy charakterów. Grzegorz Turniak, mistrz networkingu opowie o budowaniu sieci kontaktów. 

Organizatorzy szykują dla publiczności dodatkowe atrakcje. W przerwach pomiędzy wystąpieniami będzie można uczestniczyć w konkursach organizowanych przez partnerów Inspiration Day Show. 

Na ciekawych prezentacjach się nie skończy. 3 października swój finał będzie miało także wydarzenie organizowane przez Business Link Szczecin. Będzie to gala Business Mixer, podczas której trzy młode firmy będą mogły się zaprezentować przed tak dużą publicznością, a najlepsza z nich wygra dwutygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej celem rozwinięcia swojego biznesu i pozyskania partnerów.

 (sz)

Fot. Zrzut ekranu (www.dzieninspiracji.szczecin.pl)

Komentarze

Miś na Miarę
Kiedy pokaz kuchennych naczyń kosmicznych marki Philipiak i bielizny pościelowej?
2015-10-03 07:55:02
Niecouch
Nareszcie odpowiednia impreza dla nagradzanego Wielkiego Białego Spichlerza. "Znakomici specjaliści".
2015-10-03 07:17:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie