wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > W podróż z regatowym biletem

W podróż z regatowym biletem

W podróż z regatowym biletem
Data publikacji: 2017-01-03 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:25
Wywietleń: 1635 195678

„Pamiętaj o regatach!” – napis tej treści widnieje na najnowszej serii biletów szczecińskiej komunikacji miejskiej. Na blankietach znalazły się także grafiki z wizerunkami wielkich żaglowców z całego świata. To kolejny krok w promocji sierpniowego finału regat The Tall Ships Races.

Kolekcjonerska seria biletów do sprzedaży trafiła 3 stycznia. Oryginalne zaproszenia na zlot żaglowców w pierwszej kolejności kupią klienci kas Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. W kioskach i innych punktach prywatnych bilety pojawią wraz z najbliższymi zamówieniami.

– Miniatury najpiękniejszych żaglowców świata widnieją na każdym rodzaju przejazdówek, poczynając od ulgowych biletów za złotówkę, a kończąc na 240-godzinnych sieciówkach na okaziciela za 60 zł – informuje Tomasz Owsik-Kozłowski z biura prasowego finału regat The Tall Ships Races Szczecin 2017. – Wśród jednostek uwiecznionych na kuponach nie zabrakło oczywiście słynnego Fryderyka Chopina, monumentalnego Daru Młodzieży i dobrze znanego szczecinianom Cuauhtémoca z Meksyku.

Miłośnicy komunikacji miejskiej i żeglarstwa odnajdą na biletach także m.in. szwedzkiego Falkena, portugalskiego Sagresa II, holenderskiego Eendrachta, który zapowiedział już swoją wizytę w Szczecinie w sierpniu 2017 roku, niemieckiego Thor Heyerdahl, rosyjskiego Kruzensterna i Mira oraz brazylijskiego Cisne Branco. Na biletach nie zabrakło oczywiście logo z podpisem The Tall Ships Races Szczecin 2017.

– Tym samym po regatowym tramwaju i tramwajowej przystani nadszedł czas na żeglarskie bilety. Mamy nadzieję, że pomogą one „pamiętać o regatach” – dodaje Tomasz Owsik-Kozłowski.

(p)

Komentarze

re rzecznik
Prawdziwi fachowcy wszędzie się odnajdą, i w centrali rybnej i w filharmonii.
2017-01-04 09:42:19
Rzecznik
Czy ten pan jest następcą pana Szymona, również dwunazwiskowego, który rzecznikował licznym instytucjom, bo najpierw czyta się, że występuje z ramienia ZBiLK, potem Centrum Żeglarskie, nie wspominając o Żegludze Szczecińskiej.
2017-01-03 13:01:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie