niedziela, 15 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > W podróż z regatowym biletem

W podróż z regatowym biletem

W podróż z regatowym biletem
Data publikacji: 2017-01-03 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:25
Wywietleń: 1494 195678

„Pamiętaj o regatach!” – napis tej treści widnieje na najnowszej serii biletów szczecińskiej komunikacji miejskiej. Na blankietach znalazły się także grafiki z wizerunkami wielkich żaglowców z całego świata. To kolejny krok w promocji sierpniowego finału regat The Tall Ships Races.

Kolekcjonerska seria biletów do sprzedaży trafiła 3 stycznia. Oryginalne zaproszenia na zlot żaglowców w pierwszej kolejności kupią klienci kas Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. W kioskach i innych punktach prywatnych bilety pojawią wraz z najbliższymi zamówieniami.

– Miniatury najpiękniejszych żaglowców świata widnieją na każdym rodzaju przejazdówek, poczynając od ulgowych biletów za złotówkę, a kończąc na 240-godzinnych sieciówkach na okaziciela za 60 zł – informuje Tomasz Owsik-Kozłowski z biura prasowego finału regat The Tall Ships Races Szczecin 2017. – Wśród jednostek uwiecznionych na kuponach nie zabrakło oczywiście słynnego Fryderyka Chopina, monumentalnego Daru Młodzieży i dobrze znanego szczecinianom Cuauhtémoca z Meksyku.

Miłośnicy komunikacji miejskiej i żeglarstwa odnajdą na biletach także m.in. szwedzkiego Falkena, portugalskiego Sagresa II, holenderskiego Eendrachta, który zapowiedział już swoją wizytę w Szczecinie w sierpniu 2017 roku, niemieckiego Thor Heyerdahl, rosyjskiego Kruzensterna i Mira oraz brazylijskiego Cisne Branco. Na biletach nie zabrakło oczywiście logo z podpisem The Tall Ships Races Szczecin 2017.

– Tym samym po regatowym tramwaju i tramwajowej przystani nadszedł czas na żeglarskie bilety. Mamy nadzieję, że pomogą one „pamiętać o regatach” – dodaje Tomasz Owsik-Kozłowski.

(p)

Komentarze

re rzecznik
Prawdziwi fachowcy wszędzie się odnajdą, i w centrali rybnej i w filharmonii.
2017-01-04 09:42:19
Rzecznik
Czy ten pan jest następcą pana Szymona, również dwunazwiskowego, który rzecznikował licznym instytucjom, bo najpierw czyta się, że występuje z ramienia ZBiLK, potem Centrum Żeglarskie, nie wspominając o Żegludze Szczecińskiej.
2017-01-03 13:01:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie