Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

W niedzielę – zapoluj na okazję!

Data publikacji: 03 sierpnia 2019 r. 23:17
Ostatnia aktualizacja: 05 sierpnia 2019 r. 14:04
W niedzielę – zapoluj na okazję!
 

W kim drzemie pasja odkrywcy i poszukiwacza skarbów, komu sprzyja fortuna i szczęście łowcy okazji - ten powinien sobie rezerwować czas dla wyzwania pod szyldem „graty z chaty". Bowiem już w niedzielę, na Drzetowie-Grabowie, odbędzie się I Osiedlowy pchli targ jakich mało!

Pchli targ to inicjatywa miejscowej Rady Osiedla i jej przewodniczącego - Łukasza Listwonia. Zyskała ogromne poparcie mieszkańców, którzy - po konsultacjach - wskazali najlepsze miejsce dla tego wydarzenia, czyli park Nadratowskiego (od parku Żeromskiego dzieli go tylko ul. Malczewskiego).

Nie będą pobierane opłaty za wstęp, ani też za wystawianie towaru. Handlować będzie można dosłownie wszystkim - byle prywatnie, czyli nie będąc przedstawicielem firmy handlowej.

- Szukasz ciekawych okazów? Chcesz się pozbyć staroci? Będzie można kupować, sprzedawać lub wymienić niepotrzebne rzeczy: nowe i używane przedmioty codziennego i niecodziennego użytku, dzieła sztuki oraz rękodzieła, gry, zabawki, książki, wszelkie graty i szmaty, zalegające w szafie, na półkach, w garażu, na strychu czy w piwnicy - zachęcają organizatorzy. Jednocześnie zaznaczając: „Każdy uczestnik we własnym zakresie zapewnia sobie koc/stolik/stoisko. Wydarzenie odbywa się z poszanowaniem terenu. Jego uczestnicy pozostawiają swoje miejsce w stanie, w jakim je zastali". Co także ważne: „Zabrania się używania nagłośnienia oraz przedmiotów wydających głośne dźwięki".

Pchli targ zaplanowano na niedzielę (4 bm.). Uwaga: czas polowania na okazje będzie ograniczony do godzin. 9-14.

(an)

Fot. ZUK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Wystawca
2019-08-04 16:17:47
Do szczecinianka. Złotówkę to powinien zapłacić każdy "apacz" których dziś było niemało.
Oki
2019-08-04 12:26:28
Ja już byłam, widziałam i polecam innym. Świetna zabawa, oferta bogata i da się zrobić dobry interes. I po targować też da się. Brawo! Częściej proszę.
szczecinianka
2019-08-04 08:46:02
Wspaniały pomysł BRAWO !! ale za symboliczną złotówkę od każdego handlującego można przeznaczyć na łąki kwiatowe dla upiększenia tak ładnego miejsca.
opal
2019-08-04 07:15:17
i superowo oby więcej takich targów BRAWO !!!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA