Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

W KURIERZE. Niedźwiedzia przysługa

Data publikacji: 29 sierpnia 2016 r. 06:10
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
W KURIERZE. Niedźwiedzia  przysługa
 

„Potrzebujemy odzież dla osób bezdomnych…” – czytamy na zamieszczonym na Facebooku zdjęciu ulotki wywieszonej (prawdopodobnie) na drzwiach izby przyjęć 109. Szpitala Wojskowego przy ul. Piotra Skargi w Szczecinie. – „Potrzebne jest wszystko, dla mężczyzn i kobiet: spodnie, buty, bielizna…”.

– Szpital nie prowadzi żadnej akcji – mówi zaskoczony zastępca komendanta Zbigniew Kostrakiewicz.

Ta z pozoru niewinna informacja może w „109” narobić niezłego bałaganu. Jeśli szczecinianie, kierując się odruchem serca, zdecydują się pomóc biednym i zaczną znosić na ul. Piotra Skargi worki z ubraniami, to będzie kłopot. W szpitalu nie ma bowiem ludzi, którzy mieliby się tym zajmować i miejsca do przechowywania darów.

Więcej w poniedziałkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu z 29 sierpnia 2016 r.

Leszek WÓJCIK

Fot. R.STACHNIK (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pomoc
2016-08-29 09:28:31
Przecież każde ogłoszenie zawsze zawiera kluczowe informacje: co jest przedmiotem zbiórki, gdzie to ma być dostarczane i kto jest organizatorem akcji. Jeżeli ktoś podał adres szpitala, wbrew jego woli, to należy zgłosić prokuraturze, a jeśli ulotka wisi na szpitalu, a miejsce zbiórki jest gdzie indziej, to ktoś wykorzystał, że w szpitalu treść ulotki dotrze do większej liczby odbiorców.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA