niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE: Daniel zostaje w Polsce

W KURIERZE: Daniel zostaje w Polsce

W KURIERZE: Daniel zostaje w Polsce
Data publikacji: 2016-03-16 23:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 851 123654

Polka, która uciekła z synkiem z Irlandii do kraju, przed mężem, który ją bił i znęcał się psychicznie, może pozostać w Polsce. Tak postanowił Sąd Okręgowy w Szczecinie. To ostateczna decyzja, od której nie ma odwołania.

– Odetchnęłam z ulgą – powiedziała tuż po ogłoszeniu postanowienia Katarzyna Malik z Myśliborza. – Jestem szczęśliwa. Wygrałam nowe życie.

Pisaliśmy już o tej sprawie w „Kurierze”. Przypomnijmy więc, że pani Malik wyjechała do Irlandii w 2007 r. Tam poznała o Pakistańczyka. Pobrali się. Mają 5-letniego syna. Ale nie układało im się pożycie. Kobieta już trzykrotnie uciekała do Polski przed mężem i trzykrotnie do niego wracała, mając nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. Jednak po okresie spokoju zawsze wszystko wracało do normy, tzn. do bicia, awantur, izolowania od przyjaciół... Dlatego postanowiła uciec. Ashan M. złożył pozew do sądu skarżąc się, że żona porwała mu dziecko. Zapewniał, że nie mówi ona prawdy – nigdy jej nie uderzył i w żaden sposób nie ograniczał. ©℗

Leszek Wójcik

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z 17 marca 2016 r.

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Nie widzialy "galy co braly"...?
A co malo jest Polskich mezczyzn i chlopakow... w sumie na calym Swiecie chyba juz ze 20 milionow ! A nie nosila juz czarnej chusty i nie przeszla juz po czesci na Islam...??
2016-03-19 00:56:47
xxx
Adam - sama racja.
2016-03-17 08:30:35
Adam
W takich sytuacjach zawsze się zastanawiam ile rozumu maja te polskie krowy, które szukaja w innych kulturach prostaków, którzy tłuką je później po młbie lub zabierają dzieci. Obnoszenie się z taką własną głupotą po mediach jest tylko dowodem na to, że Polka była i będzie głupia - szukając partnera w takich dzikich kulturach.
2016-03-17 08:11:09

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie