wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Kołobrzegu „Solidarność” łupi kierowców

W Kołobrzegu „Solidarność” łupi kierowców

W Kołobrzegu „Solidarność” łupi kierowców
Data publikacji: 2016-02-02 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:53
Wywietleń: 2395 115547

Tuż przy kołobrzeskim molo jest „słynny” hotel „Bałtyk”, który należy do Związku Zawodowego Solidarność i zasłynął tym, że wypoczywał tu z wielką pompą sam szef związku Piotr Duda, co ujawniła „niewłaściwa prasa”.

To dla niego i jego kumpli wybudowano na dachu apartamenty z jakuzzi i innymi bajerami, co przywódcom związkowym się oczywiście należało za ich ciężką pracę za kilkanaście tys. zł miesięcznie.

Personel „Bałtyku” pracuje w większości na „śmieciówkach”, posiłki nie są już gotowane na miejscu, a dowożone, co odczuwają goście. Tu właśnie przyjeżdżają na rekonwalescencję kuracjusze sanatoryjni m.in. z NFZ (baza rehabilitacyjna jest na wysokim poziomie - to trzeba przyznać).

Na terenie ośrodka jest potężny parking, ale przeraża cena za zaparkowanie auta: 29 zł dziennie, co jest zwyczajnym zdzierstwem w biały dzień - jak nam powiedzieli goście. Niegdyś płacono za 24 dni 120, a dziś trzeba wydać 700 zł. - Aby „Solidarność” rosła w siłę, a ludzie parkowali auta gdzie indziej i taniej! - mówią złośliwcy i pracownicy „Bałtyku”. Nic dziwnego, że parking jest pusty.

Przy okazji: tablica reklamująca (stojąca tuż przy promenadzie spacerowej) chociażby kriokomorę w ośrodku jest brudna i nieczytelna, a z tyłu ośrodka (pod basenami jakuzzi) leży pełno starych liści i śmieci. Tego dyrekcja ośrodka nie widzi?

Tekst i fot. Mirosław Kwiatkowski

Więcej obserwacji z Kołobrzegu we wtorkowym „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 2 lutego 2016 r.

Na zdjęciu: Hotel „Duda-Bałtyk”, gdzie na najwyższym piętrze wypoczywał w jacuzzi szef Solidarności razem z rodziną. Jemu jedzenie gotowano, kuracjuszom sanatoryjnym dowozi się catering. A miało być lepiej…

Komentarze

Kiedyś...
...gdy byłem jeszcze w miarę młodym, "Solidarność"miało kształt i smak sztandaru chwały i nadziei zwycięstwa. Dziś mam 74 lata i "solidarność" rożnych dudów brzmi i wygląda jak wiecheć słomy, ze zdeptanych chodaków mego pradziadka, gdy go kozacy pędzili, w ramach "branki", w carskie "sałdaty"...
2016-02-02 16:52:17
Bodek
Ktoś musi za tego nieroba zapłacić .A najłatwiej ściągnąć z kierowców
2016-02-02 16:20:27

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie