poniedziałek, 10 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Parking na chodniku

NAPISZ DO NAS. Parking na chodniku

NAPISZ DO NAS. Parking na chodniku
Data publikacji: 2016-01-30 18:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:00
Wywietleń: 719 113292

Przy centrum handlowym ,,Wilcza'' na chodniku od strony apteki całodobowej nagminnie parkują auta - poinformował internauta, pan Janusz.

Zaparkowany w tym miejscu samochód został przez niego sfotografowany w piątek o godzinie 11. - Co niektórzy potrafią na ludzi bezpośrednio jechać jakby to była jezdnia. Nie pomagają wizyty straży miejskiej i zakładanie blokad - podkreśla internauta. (k)

TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS. Parking na chodniku

Komentarze

@Ja
Odezwał się zapasiony fan fast foodów.
2016-01-31 18:29:13
Ja
Na ścieżkach pedałowych to można nawet gwoździe i potłuczone butelki zaparkować. Dobrze tak pedalarzom
2016-01-31 13:26:56
Elka
Nie tylko droga rowerowa. Niedawno widziałam tam 4 samochody koło apteki.
2016-01-31 08:01:12
Popieram. B. dobra akcja. Gonić auto-szumowinę !!
.
2016-01-30 23:09:48
mieszkaniec
Odzieżowa,Bazarowa,Czesława to trójkąt bermudzki, parkują gdzie chcą i jak chcą, pieszy lawiruje miedzy samochodami, znaki informujące o ulicy jednokierunkowej też nie robią wrażenia jeżdżą pod prąd!!!! Zwłaszcza przejazd pod blokiem łączącym ul.Odzieżową z ul. Czesława wolna amerykanka.
2016-01-30 21:28:26
Gargamel
a co robi nasza straż miejska? Dalej z akumulatorami rozruchowymi jeździ?
2016-01-30 20:52:08
buszujący w trawie
Moim skromnym zdaniem autor tej informacji powinien zweryfikować czy jest to chodnik czy droga dla rowerów, bo domniemywam że droga dla rowerów. Nie zmienia to faktu, ze kierowca tego bolidu przesadzi.
2016-01-30 19:42:53
szczecin
w calym miescie jest to samo a wystarczyłoby uchwalic prawo/ustawe zezwalajaca na konfiskate kazdego nieprawidlowo zaparkowamego auta - oczywiscie na rzecz miasta/gminy lub cele charytatywne i juz nigdy przenigdy nikt by zle u nas nie zaparkowal!
2016-01-30 19:40:52
Pieszy
Parkujo gdzie chco.
2016-01-30 19:28:49