sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uszkadzał samochodowe lusterka

Uszkadzał samochodowe lusterka

Uszkadzał samochodowe lusterka
Data publikacji: 2016-03-23 10:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 666 124521

Szczecińscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodowych lusterek. Nastolatek za popełnione czyny będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Kilka dni temu późnym wieczorem policyjny patrol został skierowany na interwencję w okolice ul. Herbowej. Z relacji oficera dyżurnego wynikało, że grupa mężczyzn uszkadza zaparkowane wzdłuż ulicy pojazdy.

– W okolicy Ronda Giedroycia policjanci zauważyli grupę mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać w kierunku ul. Kołłątaja. W wyniku pościgu zatrzymany został jeden ze sprawców. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 14-letni mieszkaniec Szczecina – informuje podkom. Mirosława Rudzińska.

Policjanci ustalili, że uszkodzonych zostało w sumie siedem pojazdów, w większości lusterka. Jednak część samochodów miała również porysowaną karoserię.

– Zatrzymany na pytania policjantów o uszkodzenia potwierdził, że kopał w samochody – podaje podkom. Mirosława Rudzińska.

Nastolatek został przewiedziony do komisariatu Szczecin-Niebuszewo, gdzie przeprowadzono z nim czynności w obecności opiekuna. Obecnie policjanci z Zespołu ds. Nieletnich prowadzą postępowanie. Wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego, gdzie zapadnie decyzja o konsekwencjach jakie poniesie sprawca.

(p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

takapawda
upierdzielić rączki i nóżki i po kłopocie...
2016-03-23 13:24:20
Patologię niszczyć w zarodku.
Z takiego już nigdy nic nie będzie, więc zero taryfy ulgowej. Skoro zgodził się na wieczorną, niszczycielską eskapadę, to nie ma pewności, że nie dałby się skusić na włamanie, czy nawet zabójstwo.
2016-03-23 11:57:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie