Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Uszkadzał samochodowe lusterka

Data publikacji: 23 marca 2016 r. 10:08
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:48
Uszkadzał samochodowe lusterka
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Szczecińscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodowych lusterek. Nastolatek za popełnione czyny będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Kilka dni temu późnym wieczorem policyjny patrol został skierowany na interwencję w okolice ul. Herbowej. Z relacji oficera dyżurnego wynikało, że grupa mężczyzn uszkadza zaparkowane wzdłuż ulicy pojazdy.

– W okolicy Ronda Giedroycia policjanci zauważyli grupę mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać w kierunku ul. Kołłątaja. W wyniku pościgu zatrzymany został jeden ze sprawców. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 14-letni mieszkaniec Szczecina – informuje podkom. Mirosława Rudzińska.

Policjanci ustalili, że uszkodzonych zostało w sumie siedem pojazdów, w większości lusterka. Jednak część samochodów miała również porysowaną karoserię.

– Zatrzymany na pytania policjantów o uszkodzenia potwierdził, że kopał w samochody – podaje podkom. Mirosława Rudzińska.

Nastolatek został przewiedziony do komisariatu Szczecin-Niebuszewo, gdzie przeprowadzono z nim czynności w obecności opiekuna. Obecnie policjanci z Zespołu ds. Nieletnich prowadzą postępowanie. Wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego, gdzie zapadnie decyzja o konsekwencjach jakie poniesie sprawca.

(p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

takapawda
2016-03-23 13:24:20
upierdzielić rączki i nóżki i po kłopocie...
Patologię niszczyć w zarodku.
2016-03-23 11:57:42
Z takiego już nigdy nic nie będzie, więc zero taryfy ulgowej. Skoro zgodził się na wieczorną, niszczycielską eskapadę, to nie ma pewności, że nie dałby się skusić na włamanie, czy nawet zabójstwo.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA