piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Uratowali niedoszłego samobójcę

Uratowali niedoszłego samobójcę

Uratowali niedoszłego samobójcę
Data publikacji: 2018-01-29 21:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:45
Wywietleń: 956 311495

Policjanci ze Sławna uratowali życie 41-letniego mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo, rzucając się pod koła rozpędzonego pociągu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek (26 stycznia). Dyżurny komendy policji w Sławnie odebrał telefon od osoby, która widziała mężczyznę na wiadukcie kolejowym przy ul. Cieszkowskiego. Zgłaszający alarmował, że mężczyzna ten najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo.

We wskazane miejsce od razu wysłano patrol policji. Funkcjonariusze jednak nikogo tam nie znaleźli.

– Mundurowi nie odpuścili i sprawdzili kolejny wiadukt znajdujący się w pobliżu wskazanego przez zgłaszającego miejsca – relacjonuje st. sierż. Agnieszka Łukaszek ze sławieńskiej komendy. – Tam funkcjonariusze dostrzegli mężczyznę na torowisku. W ostatniej chwili sprowadzili mężczyznę z nasypu, tuż sprzed nadjeżdżającego pociągu.

41-latkowi nic się nie stało. Został przewieziony do szpitala na obserwację.

(reg)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

9
Ryzykowali własnym życiem, jemu pokrzyżowali plany, nam przysporzyli kosztów leczenia, ale pasażerowie dojechali na czas.
2018-01-29 21:38:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”