Piątek, 19 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Odnaleźli 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo (akt. 1)

Data publikacji: 03 stycznia 2018 r. 11:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:59
Odnaleźli 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo
 

Świnoujski dzielnicowy pełniący służbę w patrolu z funkcjonariuszem Straży Ochrony Kolei w nocy z wtorku na środę uratowali życie młodej kobiety. 18-letnia mieszkanka Bytomia wyszła z hotelu w dzielnicy nadmorskiej i oddaliła się w nieznanym kierunku z zamiarem popełnienia samobójstwa.

Dyżurny jednostki otrzymał informację o młodej kobiecie, która planowała popełnić samobójstwo. Na miejsce wysłano patrol wraz z przewodnikiem z psem tropiącym. W nocnych poszukiwaniach brali udział również funkcjonariusze będący poza służbą.

- Policjanci przeszukiwali ulice miasta, parki oraz plażę. Po kilkudziesięciu minutach od chwili zgłoszenia jeden z patroli odnalazł przy jednym z wejść na plażę przy ulicy Żeromskiego wyziębioną osiemnastolatkę. Funkcjonariusze wprowadzili kobietę do radiowozu. Okryli ja kocem termicznym. Po przybyciu ambulansu przekazali lekarzowi, który zdecydował o przewiezieniu jej do specjalistycznego szpitala - podaje asp. sztab. Beata Olszewska.

BaT

Fot. Bartosz TURLEJSKI (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Hieronim
2018-01-03 18:08:56
Potrzeba polepszyć opiekę psychiatryczna w naszym kraju. Trzeba zwiększyć wydatki na służbę zdrowia! Dobrze, że ją uratowany. Ale psychiatrów i psychiatrów dziecięcych jest wciąż za mało!
Empatyk
2018-01-03 16:10:23
Zdecydowana większość samobójców jedynie chce zwrócić na siebie uwagę. Mam nadzieję, że ktoś z nią porozmawia i postara się ją zrozumieć, żeby potem jej pomóc, a nie napcha psychotropami i wstawi w kaftan, aż przestanie gadać o samobójstwie...
;/
2018-01-03 11:56:21
Widocznie nie chciała popełnić samobójstwa, skoro ją odnaleźli. Poza tym, co, normalnie sobie wyszła z hotelu i powiedziała na recepcji, że już nie wróci, bo idzie się zabić? Pewnie chłopiec powiedział, że jej nie kocha.... ;/

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA