czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Uratowali kobietę

Uratowali kobietę

Uratowali kobietę
Data publikacji: 2018-01-17 06:48
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1226 309894

Życie kobiecie uratowali funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. 23-latka targnęła się na swoje życie.

Dzięki błyskawicznej reakcji jednego z funkcjonariuszy nie doszło do nieszczęścia, a młoda kobieta został przekazana pod opiekę medyczną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą.

- Policjanci zostali skierowani na interwencję do centrum Szczecina, w związku z awanturą do jakiej miało dojść na klatce schodowej - poinformowała podkom. Mirosława Rudzińska. - Na miejscu, na drugim piętrze budynku, zobaczyli młodą kobietę, która na ich widok obróciła się w stronę okna otworzyła je, po czym krzycząc, że odbierze sobie życie przechyliła się na druga stronę okna tracąc równowagę .

Na szczęście jeden z policjantów doskoczył do kobiety i chwycił ją w ostatniej chwili za nogi.

- Do funkcjonariusza uniemożliwiającego jej wypadnięcie dołączyli koledzy i pomogli mu wyciągnąć kobietę do wnętrza klatki - relacjonuje M. Rudzińska.

23-latka została przekazana służbom medycznym.

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

sprawiedliwy
Komendant Miasta Policji w Szczecinie Pan Piotr Makuch I Dowódca Oddziałów Pan Gann Ryszard Prewencji powinni za taki czy wynagrodzić policjantów nagrodą pienierzną lub awansem
2018-01-17 09:03:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”