niedziela, 17 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ulica Twardowskiego zmienia oblicze

Ulica Twardowskiego zmienia oblicze [GALERIA]

Ulica Twardowskiego zmienia oblicze
Data publikacji: 2019-11-07 16:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-11 23:54
Wywietleń: 1594 426180

Trwa kapitalny remont ul. Twardowskiego w Szczecinie na odcinku od Mickiewicza do Witkiewicza. Jezdnia ta była bardzo wąska i wielu kierowców musiało uważać w trakcie wymijania. Na razie ekipy drogowców skupiły się na przebudowie odcinka od Mickiewicza do bramy stadionu, ale drogowcy przygotowują już dalszą część do przebudowy. Mowa o odcinku od bramy do ul. Witkiewicza. Wycięto rosnące drzewa po stronie zaniedbanych przez lata ogrodów działkowych oraz zlikwidowano już kilka obskurnych bud na nich stojących. Tutaj w przyszłości powstanie nowa jezdnia, która ułatwi przejazd z Pogodna w stronę Niebuszewa.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze Ulica Twardowskiego zmienia oblicze

Komentarze

Marian
Czy nie jest to marnowanie pieniedzy podatnikow?? Przeciez tam ma byc budowany nastepny etap obwodnicy Szczecina. chyba ze bedzie to ulica wspomagajaca ale czy to ma jakikolwiek sens??? Ktos kase przytuli i tyle w temacie
2019-11-11 23:18:30
i...
będzie też zrobiony odcinek od Witkiewicza do 26 Kwietnia - ten z kostką brukową, już garaże znikają...
2019-11-08 11:26:59
Gość
W Szczecinie nie ma ul. ZaleWskiego.
2019-11-08 10:24:16
@ Z Pogodna
Jadą oosiedli Kaliny czy też Przyjaźni jedziemy Twardowskiego, kawałek Mickiwiecza, potem Jacka Soplicy i Gorkiego - do Wojska Polskiego i stamtąd Piotra Skargi na Niebuszewo. Omijamy zatłoczoną Traugutta korki przed Zalewskiego. Teraz to się zmieni, ale wielu nadal tak będzie jeździło.
2019-11-08 09:01:20
Chyba...
Wydaje mi sie że chodzi o trasę średnicową, bo ma tamtędy przebiegać jej trasa.
2019-11-08 06:42:12
Stach
No i super nie trzeba będzie jechać Noakowskiego przy parku tym brukiem tylko poleci się Twardowskiego do Mickiewicza
2019-11-07 20:26:57
Z Pogodna
Przejazd z Pogodna do Nieboszewa ?....ciekawe
2019-11-07 19:56:05
Gość
Ulica będzie w przyszłości. Drzewa wycięto już.
2019-11-07 18:45:29