niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!

Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!

Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!
Data publikacji: 2015-11-19 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:46
Wywietleń: 1471 38649

Szczeciński duet Jackpot, czyli wokalistka Kasia Buja i gitarzysta Maciej Kazuba, mają szansę wygrać telewizyjny konkurs pn. „Must be the music". W niedzielę wystąpią w wielkim finale w Warszawie, co będzie można śledzić podczas transmisji na kanale Polsat, o godz. 20. Trzymamy kciuki za powodzenie szczecinian!

Duet będzie rywalizować na scenie z pięcioma wykonawcami. Jak mówi Maciek, w ogóle nie myślą z Kasią o wygranej, czyli 100 tysiącach złotych:

- Pieniądze nie są w życiu naważniejsze  - mówi gitarzysta. - Dla nas sam udział w finale jest wygraną, bo absolutnie nie spodziewaliśmy się tego. Naszym celem jest zatem to, by zaprezentować się w Warszawie jak najlepiej i żebyśmy byli rozpoznawalni przez jak największą ilość osób. Na razie emocje są ogromne, bardzo przeżywamy występ w finale. W piątek musimy już być w Warszawie. Tymczasem ja ciągle jeszcze jestem w rozjazdach, bowiem mam zobowiązania związane z projektem Feng Szuja. Dzisiaj (czyli, w czwartek, kiedy rozmawialiśmy z muzykiem - przyp. red.) jedziemy z Olkiem Różankiem na koncert do Greiswaldu, w piątek do Łodzi, skąd muszę pędzić na próby kamerowe do „Must be the music", a stamtąd do Poznania na kolejny koncert. No i ponownie do Warszawy na finał. Z kolei Kasia właśnie wybrała się na zakupy, po piękną kreację na finał konkursu.

Niedawno ukazała się debiutancka płyta duetu - „Historie wielkiej wagi", na którą Kasia i Maciek nagrali covery znanych polskich piosenek, np. Ewy Bem czy Kayah. Szczecinianie nie tylko występują ze sobą na scenie, ale też są parą w życiu prywatnym. Jak mówią, mają dwie wspólne pasje - muzykę i zwierzaki (w domu mają kota i psa). ©℗

Monika GAPIŃSKA

Fot. Jarosław GASZYŃSKI

Na zdjęciu: Szczeciński duet wystąpi w niedzielę w finale konkursu „Must be the music".

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie