Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!

Data publikacji: 19 listopada 2015 r. 13:51
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!
 

Szczeciński duet Jackpot, czyli wokalistka Kasia Buja i gitarzysta Maciej Kazuba, mają szansę wygrać telewizyjny konkurs pn. „Must be the music". W niedzielę wystąpią w wielkim finale w Warszawie, co będzie można śledzić podczas transmisji na kanale Polsat, o godz. 20. Trzymamy kciuki za powodzenie szczecinian!

Duet będzie rywalizować na scenie z pięcioma wykonawcami. Jak mówi Maciek, w ogóle nie myślą z Kasią o wygranej, czyli 100 tysiącach złotych:

- Pieniądze nie są w życiu naważniejsze  - mówi gitarzysta. - Dla nas sam udział w finale jest wygraną, bo absolutnie nie spodziewaliśmy się tego. Naszym celem jest zatem to, by zaprezentować się w Warszawie jak najlepiej i żebyśmy byli rozpoznawalni przez jak największą ilość osób. Na razie emocje są ogromne, bardzo przeżywamy występ w finale. W piątek musimy już być w Warszawie. Tymczasem ja ciągle jeszcze jestem w rozjazdach, bowiem mam zobowiązania związane z projektem Feng Szuja. Dzisiaj (czyli, w czwartek, kiedy rozmawialiśmy z muzykiem - przyp. red.) jedziemy z Olkiem Różankiem na koncert do Greiswaldu, w piątek do Łodzi, skąd muszę pędzić na próby kamerowe do „Must be the music", a stamtąd do Poznania na kolejny koncert. No i ponownie do Warszawy na finał. Z kolei Kasia właśnie wybrała się na zakupy, po piękną kreację na finał konkursu.

Niedawno ukazała się debiutancka płyta duetu - „Historie wielkiej wagi", na którą Kasia i Maciek nagrali covery znanych polskich piosenek, np. Ewy Bem czy Kayah. Szczecinianie nie tylko występują ze sobą na scenie, ale też są parą w życiu prywatnym. Jak mówią, mają dwie wspólne pasje - muzykę i zwierzaki (w domu mają kota i psa). ©℗

Monika GAPIŃSKA

Fot. Jarosław GASZYŃSKI

Na zdjęciu: Szczeciński duet wystąpi w niedzielę w finale konkursu „Must be the music".

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA