czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!

Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!

Trzymamy kciuki za Kasię i Maćka!
Data publikacji: 2015-11-19 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:46
Wywietleń: 1600 38649

Szczeciński duet Jackpot, czyli wokalistka Kasia Buja i gitarzysta Maciej Kazuba, mają szansę wygrać telewizyjny konkurs pn. „Must be the music". W niedzielę wystąpią w wielkim finale w Warszawie, co będzie można śledzić podczas transmisji na kanale Polsat, o godz. 20. Trzymamy kciuki za powodzenie szczecinian!

Duet będzie rywalizować na scenie z pięcioma wykonawcami. Jak mówi Maciek, w ogóle nie myślą z Kasią o wygranej, czyli 100 tysiącach złotych:

- Pieniądze nie są w życiu naważniejsze  - mówi gitarzysta. - Dla nas sam udział w finale jest wygraną, bo absolutnie nie spodziewaliśmy się tego. Naszym celem jest zatem to, by zaprezentować się w Warszawie jak najlepiej i żebyśmy byli rozpoznawalni przez jak największą ilość osób. Na razie emocje są ogromne, bardzo przeżywamy występ w finale. W piątek musimy już być w Warszawie. Tymczasem ja ciągle jeszcze jestem w rozjazdach, bowiem mam zobowiązania związane z projektem Feng Szuja. Dzisiaj (czyli, w czwartek, kiedy rozmawialiśmy z muzykiem - przyp. red.) jedziemy z Olkiem Różankiem na koncert do Greiswaldu, w piątek do Łodzi, skąd muszę pędzić na próby kamerowe do „Must be the music", a stamtąd do Poznania na kolejny koncert. No i ponownie do Warszawy na finał. Z kolei Kasia właśnie wybrała się na zakupy, po piękną kreację na finał konkursu.

Niedawno ukazała się debiutancka płyta duetu - „Historie wielkiej wagi", na którą Kasia i Maciek nagrali covery znanych polskich piosenek, np. Ewy Bem czy Kayah. Szczecinianie nie tylko występują ze sobą na scenie, ale też są parą w życiu prywatnym. Jak mówią, mają dwie wspólne pasje - muzykę i zwierzaki (w domu mają kota i psa). ©℗

Monika GAPIŃSKA

Fot. Jarosław GASZYŃSKI

Na zdjęciu: Szczeciński duet wystąpi w niedzielę w finale konkursu „Must be the music".

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie