wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać

Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać [GALERIA]

Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać
Data publikacji: 2019-07-27 19:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-30 14:29
Wywietleń: 1942 405434

Węgierskie leczo, azerbejdżańska herbata, litewskie kiełbasy i kiszka ziemniaczana, chleby z Podlasia, turecka chałwa, prawdziwy paprykarz szczeciński - z łososia i dorsza, piwa, wina, wódki, kwasy chlebowe, sery. Przysłowiowe mydło i powidło. Wyroby rękodzieła artystycznego, porcelana, biżuteria, dewocjonalia. Jarmark z prawdziwego zdarzenia i pełną gębą - dosłownie i w przenośni.

Od czwartku trwa w Szczecinie Jarmark Jakubowy. Wokół katedry swoje produkty prezentuje ponad dwustu pięćdziesięciu wystawców. Ich stoiska są ustawione wzdłuż ulic: Staromłyńskiej, Grodzkiej i przy pl. Orła Białego. Na mieszkańców Szczecina i turystów, których tłumy krążą miedzy straganami, oprócz oferty wystawowej czekają także inne atrakcje m.in. występy zespołów ludowych z regionu. Można także zwiedzać katedrę z przewodnikiem oraz Pałac pod Globusem. Jarmark jest czynny do wieczora. Z ofertą wystawców będzie się można jeszcze zapoznać w niedzielę 28 lipca.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Dzieło Świętego Jakuba i parafia katedralna.

Uwaga kierowcy! Do niedzieli do godz. 23 obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zamknięte dla ruchu samochodowego są: ul. Grodzka na odcinku od ul. Tkackiej do ul. Kuśnierskiej, ul. Staromłyńska od ul. Grodzkiej do ul. Koński Kierat i pl. Orła Białego.

(dar)

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać Trwa Jarmark Jakubowy. Warto się wybrać

Komentarze

kram
A do tego występ zespołu Lipki z Kobylanki i szczecińskie akcenty w piosenkach Ręczno Nożnej Kapeli przydrożnej. Żałujcie,że was tam nie było.
2019-07-28 07:52:55

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie