wtorek, 04 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie

Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie [GALERIA]

Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie
Data publikacji: 2020-07-12 11:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-12 13:43
Wywietleń: 553 464404

W niedzielę (12 lipca) trwa druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze w Szczecinie otwarto punktualnie o godzinie 7. Przed lokalami od rana ustawiały się kolejki chętnych do oddania głosu, ale głosowanie odbywa się sprawnie. Wyborcy stosują się do ustalonych rygorów sanitarnych wynikających z głosowania w okresie pandemii. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21.

Na zdjęciach głosowanie w Okręgowej Komisji Wyborczej nr 38 w Szczecinie.

Ł.T

Fot. Dariusz GORAJSKI

Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie Trwa druga tura wyborów prezydenckich w Szczecinie

Komentarze

Smutno mi
Turyści skądś tam. Cała chmara. Z dwudziestu. Zatrzymują mnie przy filharmonii i pytają: Gdzie tu jest najbliższa komisja wyborcza? Abstrahując od tego jakie żenujące hasła zaczęli skandować i na kogo mieli głosować, kiedy im wskazałem adres ogarnąłem, że oni do cholery myśleli, że mogą sobie zagłosować w każdej komisji tak, jak sobie kupują fajki w każdej Żabce. A ja potem będę żyć w kraju kreowanym przez takich ludzi. Całe szczęście 20 nieogarniętych głosów mniej.
2020-07-12 11:38:46

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie